Pustaškiu mažiau surinkęs tarptautinis meistras Vaidas Sakalauskas (Radviliškis, 2397) užėmė antrąja vietą, o Vytautas Vaznonis (Kaunas, 2399) su 6,5 taško liko trečioje vietoje. Ketvirtąją vietą užėmė tarptautinis meistras Vytautas Šlapikas (Ukmergė, 2329), surinkęs 6 taškus.

Atrankos varžybose dalyvavo 39 šachmatininkai, tarp kurių buvo penki tarptautiniai meistrai bei trys FIDE meistrai.

Pirmąsias keturias vietas užėmę šachmatininkai pateko į Lietuvos čempionato finalines varžybas, kurios vyks gegužės 17-25 dienomis Kaune.

Finale yra kviečiami dalyvauti 2007 metų Lietuvos čempionate 1-5 vietas užėmę šachmatininkai - didmeistriai Šarūnas Šulskis, Vidmantas Mališauskas, Aloyzas Kveinys, Algimantas Butnorius bei tarptautinis meistras Darius Zagorskis ir šių metų Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų čempionato nugalėtojas FIDE meistras Matas Narmontas.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.