Lietuviai jau per pirmąjį kėlinį į savo vartus praleido tris įvarčius ir tik kėlinio pabaigoje po Dariaus Lelėno perdavimo rezultatą sušvelnino Dovydas Kulevičius.

Antrojo kėlinio pabaigoje Šarūnas Kuliešius po Mindaugo Kiero ir Andriaus Kaminsko perdavimų antrąjį kartą pasiuntė ritulį į Didžiosios Britanijos vartus.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 5 minutes rezultatą išlygino D. Kulevičius, pelnęs antrąjį savo įvartį rungtynėse. Tačiau po 3 minučių britai, pasinaudoję kiekybine persvara, vėl susigrąžino sau pranašumą - 4:3.

Galiausiai lietuviai, bandydami gelbėti rungtynes, vartininką pakeitė šeštuoju žaidėju, tačiau tuo pasinaudoję britai penktąjį kartą pasiuntė ritulį į Lietuvos rinktinės vartus.

Trečiadienį lietuviai susitiks su Prancūzijos nacionaline komanda.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.