Per dvi varžybų dienas ilgesnėje nei pusantro kilometro trasoje varžėsi 16-os klasių motociklininkai. Motokroso metu nenuobodžiavo ir žiūrovai, kurių dėmesį kaustė šokėjos.

Pasibaigus važiavimams organizatoriai apdovanojo geriausius sportininkus. 50 kubinių centimetrų klasėje greičiausias buvo Martins Varmalis. Už jo liko Arnas Vedlūga ir Valentas Vasiliauskas.

85cc klasėje geriausią rezultatą parodė Argaudas Čepas. Antrasis finišavo Arnas Milevičius, trečias - Domantas Jazdauskas.

Open klasėje nugalėjo Lietuvos motokroso pažiba Vytautas Bučas, aplenkęs latvį Janį Karklinšą ir tautietį Nerijų Rukštelą.

Open M klasėje laimėjo Kęstutis Kazlauskas. Antra vieta atiteko Valerijai Lyapinai. Trečią vietą iškovojo Egidijus Karaliūnas.

Tarp pradedančiųjų pajėgiausias buvo Nerimantas Jucius, laimėjęs abu važiavimus. Armandas Varnagiris įsitvirtino antroje pozicijoje. Trečias liko Linas Barauskas.

Tarp pradedančiųjų, važiuojančių keturračiais motociklais nugalėjo Lukas Tijušas, už savęs palikęs atitinkamai Martyną Šiupšinską ir Mažvydą Bartašių.

Keturračiais važiavo ir merginos. Moterų klasėje nugalėjo Lina Stanevičiūtė, antroji vieta atiteko Alvitai Kietytei, trečia pozicija- Ugnei Dragūnaitei.

Veteranų, važiuojančių keturračiais motociklais, gretose pergalę šventė Narsutis Balčiūnas. Ant antrosios vietos laiptelio žengė Pavel Lukaševič. Trečią vietą iškovojo Rimantas Milušauskas.

65cc klasėje šiame etape nugalėjo Rainers Žuks, už savęs palikęs Nojų Gasiūną ir Kurtą Kuzminą.

750cc motociklų su priekabomis klasėje greičiausias buvo Modris Stelle, Vytautas Račka tenkinosi antrąja pozicija, trečioje vietoje liko Mantas Kišūnas.

125cc klasėje be didesnės konkurencijos nugalėjo dar vienas motokroso talentas Arminas Jasikonis. Jis privertė pasiduoti antroje vietoje likusį Tomą Šileiką ir trečios vietos prizininką Saimoną Vespenderį.

MX2 klasėje dominavo Latvijos sportininkai. Pirmąją vietą iškovojo Janis Karklinš, antroje vietoje įsitvirtino Andis Valts. Agris Litvinovs finišavo trečias.

MX2M klasėje triumfavo Airimas Lukšė. Deividas Barauskas užėmė antrą vietą. Trečiosios vietos taurę iškovojo Karolis Žalnieriūnas.

QUAD klasėje pirmoji vieta atiteko Karliui Meldrajs, antroji Ralfui Reinfeldsui. Į prizininkų trejetą įsiterpė ir Marius Stasiškis, iškovojęs trečios vietos apdovanojimą.

Veteranų gretose nugalėtoju tapo Saulius Stankus, įveikęs Gintautą Kaušių ir Romą Ridiką.

Tarp moterų greičiausia buvo savo važiavimu oponentus ir žiūrovus stebinusi Valerija Lyapina. Antroji vieta atiteko Karolinai Vasiliauskaitei, o ant trečiosios vietos pakylos laiptelio užkopė Ieva Gustaitytė.