Rungtynes spurtu 5:0 pradėję „Pacers“ žaidėjai priekyje buvo visą pirmąjį kėlinį, tačiau antrajame NBA čempionai galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai ir pamažu stengėsi perimti iniciatyvą. Tiesa, pernelyg nutolti nesugebėjo – 58:52.

Po ilgosios pertraukos ant parketo tikro šou surengė Kyrie Irvingas, per 12 minučių pelnęs 15 taškų ir leidęs „Cavaliers“ nutolti dviženkliu skirtumu (77:88). Visgi paskutiniame ketvirtyje savų sirgalių palaikomi Indianos krepšininkai atsitiesė, todėl serijos baigtis sprendėsi pačioje mačo pabaigoje.

Visą kėlinį besivijusi „Pacers“, po Thaddeuso Youngo dvitaškio likus žaisti 1:31 min., vėl atsidūrė priekyje (102:100). Tačiau čia pats LeBronas Jamesas pataikė iš toli, „kavalieriai“ apsigynė, o Kyle'as Korveris sumetė abu baudų metimus (102:105).

Likus žaisti sekundę Paulas George'as laisvas atakavo iš toli, tačiau kamuolys net nelietė lanko. L. Jamesas atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą, įmetė pirmąjį baudos metimą, antrąjį prametė ir „Cavs“ triumfavo.

LeBronas po šios dvikovos tapo NBA rekordininku – „Karaliaus“ vedamos komandos jau net 10 serijų laimėjo „sausu“ rezultatu. Pagal šį rodiklį 32-ejų metų amerikietis aplenkė karjerą jau baigusį Timą Duncaną (9). Taip pat pirmuose etapuose L. Jameso atstovaujamos ekipos laimėjo jau net 21-ą mačą iš eilės. Tai – taip pat geriausias rezultatas lygos istorijoje.

„Pacers“: Lance'as Stephensonas 22, Mylesas Turneris 20 (9 atk. kam.), Paulas George'as (5/21 metimai iš žaidimo) ir Jeffas Teague (10 rez. perd.) po 15, Thaddeus Youngas 13 taškų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Kyrie Irvingas 28, Deronas Williamsas 14, Channingas Frye 7, Tristanas Thompsonas 6 taškai (11 atk. kam.).

Dabar Klivlando krepšininkai turės savaitę ar net daugiau poilsio, o jų varžovais Rytų konferencijos pusfinalyje bus Toronto „Raptors“ su Jonu Valančiūnu arba Milvokio „Bucks“. Šioje serijoje kol kas lygybė 2-2.