Kol kitų NBA komandų žaidėjai ramiai ruošėsi stebėti NCAA finalą, Minesotoje virė aistros ir vyko rezultatyvus mūšis. Šeimininkams „Timberwolves“ krepšininkams pavyko iškovoti pergalę 110:109 (29:23, 34:20, 26:37, 26:34).

Didžiąją permainingo mačo dalį komandos žengė koja kojon, tačiau lemiamomis paskutinio kėlinio minutėmis šeimininkai sugebėjo įgyti nedidelę persvarą, kurią pavyko išsaugoti iki finalinės sirenos.

Iki šio mačo „Trail Blazers“ ekipa buvo laimėjusi šešerias rungtynes paeiliui, o komandos treneriui Terry Stottsui šis pasiekimas padėjo būti išrinktam geriausiu kovo mėnesio Vakarų konferencijos strategu.

Po pastarojo kluptelėjimo Portlando krepšininkai išlieka 8-oje Vakarų konferencijos turnyro lentelės pozicijoje – prieš 9-oje vietoje esančią Denverio „Nuggets“ ekipą jie turi dviejų pergalių persvarą.

„Timberwolves“ galimybes patekti į kitą etapą prarado jau seniai.

Permainingose rungtynėse į priekį šeimininkus vedė aukštaūgis Karlas-Anthony Townsas, pasinaudojęs tuo, kad varžovai prieš keletą dienų neteko koją susilaužiusio savo pagrindinio aukštaūgio Jusufo Nurkičiaus. Vidurio puolėjas nugalėtojams pelnė net 34 taškus (15/25 dvit.) ir po lenta sugriebė 12 atšokusių kamuolių.

29 taškus prie pergalės pridėjo Andrew Wigginsas, tačiau verta išskirti ir ispano Ricky Rubio pasirodymą. Nors gynėjas nebuvo itin rezultatyvus (11 taškų), jis atliko net 16 rezultatyvių perdavimų.

„Trail Blazers“ 25 taškus pelnė Damianas Lillardas, pataikęs tik 7 iš 21 metimo iš žaidimo.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 34, Andrew Wigginsas 29, Brandonas Rushas 12, Ricky Rubio 11 (16 rez. perd.), Shabazzas Muhammadas 11 taškų.

„Blazers“: Damianas Lillardas 25, Al-Farouqas Aminu 20, Maurice'as Harklessas 17, Noah Vonleh 12, Allenas Crabbe 12 taškų.