Iš žaidybinės duobės ir toliau neišlipa Jonas Valančiūnas, trečiose rungtynėse paeiliui nesugebėjęs pasiekti dviženklės pelnytų taškų sumos. Šiąnakt JV per 22 minutes surinko 9 taškus (4/9 met., 1/1 baud.), 6 atkovotus kamuolius bei po vieną rezultatyvų perdavimą ir perimtą kamuolį.

Per pastarąsias trejas rungtynes lietuvio vidurkiai nedžiuginantys – vos po 6,3 taško ir 6,3 atkovoto kamuolio per rungtynes. Iš žaidimo šioje atkarpoje Jonas atakuoja vos 47 proc. taiklumu (8/17 met.).

Toronto klubą į pergalę vedė DeMaras DeRozanas ir Serge‘as Ibaka, surinkę po 18 taškų. Pastarasis ketvirtajame kėlinyje pataikė du svarbius metimus paeiliui ir įtvirtino svečių pergalę Teksaso valstijoje.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ turėjo net 15 taškų persvarą, kurią Dalaso krepšininkai sugebėjo sumažinti iki 5 taškų skirtumo, tačiau labiau priartėti Ricko Carlisle‘o auklėtiniams šiąnakt nebepavyko.

„Mavericks“ ekipą pasmerkė tragiškas pataikymas iš toli – šeimininkai pataikė vos 7 iš 28 mestų tritaškių.

Rimta grėsmė iškilo įspūdingai šeimininkų serijai. Nuo Marko Cubano klubo įsigijimo 2000-aisiais metais Dalaso ekipa nė karto neužbaigė sezono neigiamu pergalių ir pralaimėjimų balansu.

Norėdami išsaugoti šį pasiekimą šiąnakt 41-ąjį pralaimėjimą patyrę „Mavericks“ turėtų laimėti visas dešimt likusių reguliariojo sezono rungtynių.

Teksaso ekipos pasiektas skaičius – antras geriausias per visą NBA istoriją. Daugiau sezonų paeiliui su daugiau pergalių nei pralaimėjimų iš eilės sužaidė tik San Antonijaus „Spurs“, šiame sezone pratęsę atitinkamą savo seriją iki 20-ies.

Artimiausiu metu dėl aukštesnės pozicijos Rytų konferencijoje kovojantys „Raptors“ gali sulaukti džiugių naujienų. Vyriausiojo trenerio Dwane‘o Casey teigimu, įžaidėjas Kyle‘as Lowry gali sugrįžti į aikštę dar iki reguliariojo sezono pabaigos.

Be pagrindinio puolimo variklio jau šešiolika rungtynių sužaidę Toronto krepšininkai sugebėjo efektyviai kompensuoti šią netektį ir per šį laikotarpį iškovojo vienuolika pergalių bei patyrė tik penkis pralaimėjimus.

Nepaisant neefektyvaus J. Valančiūno žaidimo puolime, „Raptors“ priekinė linija varžovų aukštaūgius (Dirką Nowitzki, Nerlensą Noelį, Dwightą Powellą ir Salahą Mejri) rezultatyvumu pranoko net 45:16. Prie šios persvaros prisidėjo ir nuo suolo pakilęs Patrickas Pattersonas, pataikęs visu keturis mestus tritaškius.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 23 (7 atk. kam., 3 per. kam.), Sethas Curry 11, Yogi Ferrellas 10 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas (8/17 met., 6 rez. perd.) ir Serge‘as Ibaka (8/16 met., 8 atk. kam.) po 18, Patrickas Pattersonas 14 taškų (4/4 trit.).

Artimiausias rungtynes „Raptors“ namie naktį iš pirmadienio į antradienį žais su Orlando „Magic“ klubu.