Rezultatyviausias rungtynes nuo Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos „Raptors“ gretose sužaidė vieną įspūdingiausių pasirodymų šiame sezone surengęs Jonas Valančiūnas. Per 34 aikštėje praleistas minutes JV surinko 25 taškus (9/13 met., 7/11 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimą ir bloką.

Antroje pirmo kėlinio pusėje „Pelicans“ atitrūkus dešimties taškų skirtumu Jonas dviejose atakose iš eilės pelnė taškus su pražanga ir surengė asmeninę mini-atkarpą 6:0, sumažinusią svečių deficitą iki keturių taškų.

Identiškai sėkmingu epizodu JV pradėjo ir antrąjį ketvirtį, o vėliau sudrebino krepšį galingu dėjimu. Dar iki ilgosios pertraukos uteniškis surinko 14 taškų ir 4 atkovotus kamuolius, tačiau pirmosios rungtynių pusės pabaigoje atsidūrė kontroversiškos situacijos centre.

Likus 21 sekundei J. Valančiūnas ir DeMarcusas Cousinsas „Raptors“ aikštės pusėje kovojo dėl pozicijos ties tritaškio linija, o „Pelicans“ aukštaūgiui kažką pasakius lietuvio pusėn rungtynių arbitrai technine pražanga nubaudė patį J. Valančiūną.

Būtent šie du krepšininkai ilgą laiką buvo rungtynių dėmesio centre, kadangi sužaidus daugiau nei 32 minutes D. Cousinsas ir J. Valančiūnas buvo vieninteliais rungtynių krepšininkais, pelniusiais dviženklį taškų skaičių.

Susitikimui pasibaigus abu vidurio puolėjai liko rezultatyviausiais savo ekipų krepšininkais. Abiems pelnius lygų taškų skaičių Jonas savąją sumą surinko atlikęs dvigubai mažiau metimų iš žaidimo nei „Pelicans“ aukštaūgis.

Negana to, JV pirmą kartą nuo pirmųjų šio sezono rungtynių metė dviženklį baudų metimų skaičių.

Po ilgosios pertraukos prastos naujienos aplankė Naujojo Orleano sirgalius, kai paaiškėjo, jog klubo simbolis Anthony Davisas dėl kairiojo riešo sutrenkimo nebegalės tęsti susitikimo. Visgi aukštaūgio trauma atvėrė duris pirmą rungtynių pusę ant suolo praleidusio Donato Motiejūno pasirodymui aikštėje.

Rungtynių išvakarėse tėvynainį J. Valančiūną vakarienės pakvietęs D-Mo per 6 aikštėje praleistas minutes nepasižymėjo taškais (0/3 met., 0/1 trit.), tačiau atkovojo 5 kamuolius ir blokavo vieną metimą.

Be traumuotų Kyle‘o Lowry ir Demarre Carrollo žaidę „Raptors“ reguliariojo sezono seriją prieš Naujojo Orleano klubą laimėjo sausu rezultatu 2:0.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 25 (8/23 met., 3/8 trit., 10 atk. kam., 5 kl.), E‘Twaune‘as Moore‘as 13, Jordanas Crawfordas 10 taškų.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 25 (13 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 14 (5/15 met., 6 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 12 (4 blk.), Cory Josephas 11 taškų.

Artimiausiose rungtynėse Toronto ekipa naktį iš penktadienio į šeštadienį svečiuose susitiks su Atlantos „Hawks“ klubu.