Programinės įrangos atnaujinimas – jau šią vasarą

Pradedant nuo šios vasaros „Windows Phone 8“ telefonų savininkai galės parsisiųsti „Lumia Cyan“ atnaujinimą, kuris telefone įdiegs naujausią „Windows Phone 8.1“ operacinės sistemos versiją ir suteiks išskirtines galimybes „Lumia“ telefonams. Naujoje operacinės sistemos versijoje vartotojai ras sąveikias plyteles (angl. Live Tiles), vienu perbraukimu išskleidžiamą pranešimų centrą, teksto rinkimo asistentą „Word Flow“ ir „Cortana“ – asmeninę virtualiąją asistentę, kuri pirmiausia bus prieinama JAV vartotojams. „Windows Phone 8.1“ versijoje įdiegta visa eilė korporacijoms pritaikytų naujovių, dėl kurių „Lumia“ modeliai dar geriau atitiks verslo įmonių poreikius, rašoma pranešime spaudai.

Greta „Windows Phone 8.1“ atnaujinimo vartotojai įgaus nuotraukų ir vaizdo įrašų apdorojimo inovacijų, kurios sustiprins „Nokia“ lyderystę šioje srityje. Bus atnaujinta kameros paveiksliukų galerija ir nuotraukų redagavimo programėlė „Creative Studio“, taip pat „Nokia Storyteller“ aplikacija, per kurią vartotojai galės įkelti savo istorijas į socialinius tinklus video prezentacijos formatu.

Išmanusis telefonas „Nokia Lumia 930“ bus naujuoju kompanijos flagmanu su „Windows Phone 8.1“. Šiame modelyje integruota 20 megapikselių (mpx) „PureView“ kamera su kompanijos ZEISS optika, optiniu vaizdo stabilizavimu ir patobulinta „Rich Recording“ technologija su kryptiniais mikrofonais. Šie sprendimai užtikrins nepriekaištingą vaizdo įrašų ir įrašomo garso kokybę, taip pat puikias nuotraukas, kurias „pagyvins“ „Living Images“ funkcija.

Telefonas turi 5 colių (12,7 cm) skersmens „ClearBlack“ ekraną, užtikrinantį ekrano ryškumą netgi saulės atokaitoje. Modelyje įdiegta itin jautraus ekrano technologija, tad valdyti telefoną galima mūvint pirštines, o pats ekranas padengtas braižymams ir smūgiams atspariu „Gorilla Glass 3“ stiklu.

„Nokia Lumia 930“ bus itin greitas: telefone įmontuotas galingas 2,2 gigaherzų (GHz) spartos keturių branduolių „Snapdragon“ procesorius, 2 GB darbinės atminties (RAM), tad vartotojas galės greitai paleisti ir naudotis programėlėmis, žaidimais, naršyti po internetą ar naudotis integruotomis „Microsoft“ paslaugomis, tokios kaip „OneDrive“ ir „Microsoft Office“.

Naujasis flagmanas pasižymi ypatingu dizainu – jame suderintos estetiškos metalinės ir ryškios polikarbonato medžiagos detalės. Po dailiu korpusu slypi galinga 2420 mAh baterija, kurią galima įkrauti belaidžiu būdu.

„Nokia Lumia 930“ prekyboje pasirodys birželio mėnesį. Visų pirmą modelis pasirodys Europos šalyse, Azijoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Indijoje. Lietuvoje šiuo telefonu prekybą numatoma pradėti liepos mėnesį. Telefono kaina sieks 1500 litų neįskaičiavus mokesčių ir subsidijų.

„Nokia Lumia 630“ ir „Nokia Lumia 635“ modeliai „Windows Phone 8.1“ galimybes perkels į mažesnės kainos telefonų segmentą. Šiuose modeliuose įdiegtas „Snapdragon“ keturių branduolių procesorius, su kuriuo greitai veiks socialinių tinklų programėlės, tokios kaip „WhatsApp“, „WeChat“ ar „Vine“. Telefone yra 4,5 colio skersmens ekranas su „ClearBlack“ technologija, kad vaizdas ekrane išliktų ryškus saulės atokaitoje. Ekranas taip pat padengtas braižymams ir smūgiams atspariu „Gorilla Glass 3“ stiklu. Telefonai bus įvairių spalvų, o jų nugarėles vartotojas galės lengvai pakeisti.

Iš viso rinkoje pasirodys trys modeliai: „Lumia 630“ 3G ryšio modelis talpinantis vieną SIM kortelę, analogiškas modelis su dviems SIM kortelėmis, kuris tuo pačiu yra pirmasis „Lumia“ telefonas, turintis tokią galimybę, ir spartusis „Lumia 635“, kuris yra vienas pigiausių rinkoje, tarp palaikančių 4G/LTE ryšio standartą.

„Nokia Lumia 630“ pardavimo vietose turėtų pasirodyti gegužę, pirmiausia – Azijos, Indijos/Viduriniųjų Rytų, Pietų Amerikos ir Europos rinkose, tarp jų ir Lietuvoje. Telefono su viena SIM kortele versija kainuos apie 400 litų be mokesčių ir subsidijų, o su dviem SIM kortelėmis – 425 litus be mokesčių ir subsidijų. „Nokia Lumia 635“ Lietuvą turėtų pasiekti birželį ir kainuos nuo 475 litų, skaičiuojant be mokesčių ir subsidijų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)