Serijoje iki trijų pergalių Eurolygos čempionai priekyje 2:0. Trečiasis ir galbūt lemiamas šių komandų susidūrimas vyks Vitorijoje.

Lygi kova laikėsi pirmoje rungtynių pusėje, kur Madrido komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros (46:40).

Visgi po pertraukos baskai paleido savo varžovus ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo dviženklį deficitą (63:74).

Ketvirtajame kėlinyje „Real“ galutinai pabėgo nuo varžovų ir po Sergio Rodriguezo tritaškio pradėjo triuškinti baskus (85:63).

Rungtynių pabaigoje VItorijos klubui dar pavyko kiek sumažinti skirtumą, bet rungtynių baigties tai nepakeitė.

Tadas Sedekerskis per 31 minutę pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai baskų gretose rungtyniavo Vanja Marinkovičius pelnęs 20 taškų, Codi Milleris-McIntyre'as surinko 13, Markusas Howardas pridėjo 12 taškų.

„Real“ komandai Facundo Campazzo (7 rez. p.) pelnė 24 taškus, Guerschonas Yabusele surinko 16, Sergio Llullas pridėjo 13 taškų.