Nuo pat rungtynių pradžios tvirtai pirmavusi Bandirmos komanda trečiame kėlinyje buvo susikrovusi net 14 taškų pranašumą – 51:37, tačiau tuomet 4:17 spurtavę svečiai išlygino rezultatą 55:55.

Paskutiniame kėlinyje atsitiesę „Daruššafakos“ krepšininkai visai neketino išleisti pergalės iš rankų, triumfavo 74:70 ir tiesiausiu keliu – seriją laimėdami 2:0 – žengė į pusfinalį.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Stambule Bandirmos komandos krepšininkai pralaimėjo 67:72.

Penktadienio rungtynėse G. Orelikas aikštės šeimininkams per 31 minutę pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Šį sezoną per 31-as Turkijos lygos rungtynes G. Orelikas vidutiniškai aikštėje praleido po 31-ą minutę, pelnė po 15 taškų (dvitaškiai 59,8 proc., tritaškiai 41,6 proc., baudos 77,7 proc.), atkovojo po 5 kamuolius, atliko po 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Banvit“: Jordanas Theodore’as 18 (10 rez. per., 5 atk. kam.), Gašperas Vidmaras 14, Damianas Kuligas ir Edo Muričius po 11.

„Daruššafaka“: Bradley Wanamakeris 20, Williamas Clyburnas 18, Luke’as Harangody 17.