Po pirmos dvikovos dalies mūsiškiai pirmavo 38:36, bet po didžiosios pertraukos iniciatyvą jau perėmė turkai (22:36).

„Žalgiriui“, kuris patyrė pirmą nesėkmę turnyre, 13 taškų pelnė Erikas Venskus, 10 įmetė Rokas Jakubaitis, o 9 surinko Vitalijus Kozys.

„Fenerbahče“ ekipoje išsiskyrė Ahmet Čanas Duranas (20 tšk.) ir Mertas Ilhanas (17 tšk.).

Rezultatas:

„Žalgiris“ (0/1) – „Fenerbahče“ (1/0) – 60:72 (18:18, 20:18, 12:21, 10:15).

„Žalgiris“: Erikas Venskus 13, Rokas Jakubaitis 10, Vitalijus Kozys 9, Lukas Uleckas 8, Martynas Arlauskas 7, Grantas Vasiliauskas 6, Marius Valinskas 4, Giedrius Bergaudas 3 taškai.

„Fenerbahče“: Ahmet Čanas Duranas 20, Mertas Ilhanas 17, Mertas Halavurte, Čengizhanas Ibedi ir Ademas Bayrakas po 8, Barisas Yemiay 5, Efe Ergi Tirpanči 4, Uguras Čelikas 2 taškai.

Ketvirtadienio rungtynes galingu pareiškimu pradėjo turnyro šeimininkai, į kurių 14 taškų įsiterpė tik Marius Valinskas (4:14). Situacija gerėjo antrą kauniečių tritaškį tiksliai paleidus V. Koziui, o po krepšiu naudingumo balus rinkus E. Venskui (9:16). Ketvirčio pabaigoje įsižaidę „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai visiškai likvidavo vienu metu turėtą dviženklį deficitą, kuomet baudos aikštelėje karaliavo E. Venskus, 4 taškus įmetė R. Jokubaitis, o gana netikėtą tolimą „bombą“ iš krašto smeigė Giedrius Bergaudas (18:18).

Antras kėlinys ir vėl startavo varžovų atsaku, po kurio pastarieji pirmavo rezultatu 18:23. Su tuo nesitaikstė lyderio vaidmens ėmęsis Lukas Uleckas, šeštą savo tašką rinko E. Venskus (25:28). Artėjant didžiajai pertraukai, taškų kraitį atsidarė komandos kapitonas Grantas Vasiliauskas, o netrukus tritaškiu pusiausvyrą sugrąžino Martynas Arlauskas (30:30). Per likusį pirmos rungtynių dalies laiką žalgiriečiams persverti rezultatą leido komandos labui puikiai žaidęs V. Kozys ir dvitaškius realizavę G. Vasiliauskas ir R. Jokubaitis – 38:36.

Po didžiosios pertraukos vėl geriau atrodė „Fenerbahce“ krepšininkai, kuriems atsakyti pavyko tik greitą išpuolį dėjimu baigusiam L. Uleckui (40:45). Tuomet dvigubo dublio link artėjusio E. Venskaus ir R. Jokubaičio pastangomis žalgiriečiai dar kartą išlygino rezultatą ir rungtynės prasidėjo nuo pradinio taško (47:47). Tiesa, netrukus žalgiriečiams vėl teko vytis varžovus, mat atsilikimas po nedovanotų klaidų ir neatkovotų kamuolių išaugo iki 8 taškų (47:55). Gana chaotiškas ir nerezultatyvus žaidimas buvo itin parankus varžovams, kurie nuaidėjus trečio kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai pirmavo rezultatu – 50:57.

Ketvirtame kėlinyje kauniečius iš žaidybinės duobės bandė traukti puolimo lyderiai R. Jokubaitis ir E. Venskus, bet per pusę ketvirčio ištirpo tik vienas taškas (56:62). Trijų minučių „tylą“ sudrumsti galėję „Žalgirio“ aštuoniolikmečių neblogi metimai tikslo nepasiekė, o sparčiai tiksintis laikas tapo turnyro šeimininkų sąjungininku (56:64). Žalgiriečiai toliau niekaip neprisišaudė, tad prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė rekordinė 12 taškų persvara (58:70). Ledus pralaužti pavyko individualiai sužaidus M. Arlauskui, tačiau varžovai per likusį laiką pergalės nepaleido ir kauniečiai turnyrą pradėjo pralaimėjimu – 60:72.

Kitose B grupės rungtynėse Belgrado komanda „Mega“ nugalėjo Madrido „Real“ jaunimą 75:65 (15:16, 12:24, 17:13, 31:12).

B grupės turnyro lentelė:

1.Fenerbahče11072-60+12
2.Mega11075-65+10
3.Real10165-75-10
4.Žalgiris10160-72-12

Su serbais Tomo Masiulio auklėtiniai susitiks penktadienį 13 val. Lietuvos laiku. Šeštadienį kauniečių varžovas bus Madrido klubas.

A grupės rezultatai:

Maskvos CSKA (Rusija) – Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) – 84:80 (21:27, 18:18, 23:21, 22:14;

Paryžiaus CFBB (Prancūzija) – „Barcelona“ (Ispanija) – 85:66 (25:14, 23:14, 20:20, 17:18).

Barselonos komandai atstovaujantis lietuvis Arnas Velička per 34 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 1/4, baudos 7/11), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 kartus ir 1 sykį prasižengė.

A grupės turnyro lentelė:

1.Paryžiaus CFBB11085-66+19
2.CSKA11084-80+4
3.Crvena Zvezda10180-84-4
4.Barcelona10166-85-19

Eurolygos jaunių finalo turnyre dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Į didįjį finalą pateks tik grupių nugalėtojos.

„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos jaunių varžybų čempionais yra tapę 2003 ir 2007 metais, o 2012 metais turnyre triumfavo Vilniaus „Lietuvos rytas“.