J. Mačiulis susitikimą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido kiek daugiau negu 15 min. (15:18), pelnė 4 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 2 dvitaškius iš 6. Jis dar perėmė 3 kamuolius ir po kartą suklydo ir prasižengė.

Madridiečių laimėjimą lėmė puikiai sužaistas pirmas kėlinys, nes kitus tris ketvirčius pralaimėjo atitinkamai 3, 2 ir 4 taškais.

Manresos atstovai patyrė jau 25-ą nesėkmę čempionate.

Rezultatas:

„ICL Manresa“ (4/25) – „Real“ (22/7) – (13:33, 25:22, 22:20, 20:16).

„ICL Manresa“: Scott Suggs 16, Pere Tomas 12, Joe Trapani 11, Michael Machado 10 taškų.

„Real“: Trey Thompkins 21, Felipe Reyes 14, Sergio Llul 12, Ottelo Hunter 11, Rudy Fernandez 8, Luca Dončič 7, Dontaye Draper 6, Jonas Mačiulis 4, Andres Nocioni ir Jeffery Taylor po 3, Gustavo Ayon 2 taškai.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Tenerifės klubas „Iberostar“ su Mariumi Grigoniu savo aikštėje jėgas išbandė su Vitorijos ekipa „Baskonia“, kurios sudėtyje yra Tadas Sedekerkis, ir pralaimėjo svečiams 72:76 (16:25, 12:15, 20:20, 24:16).

Marius Grigonis mačą pradėjo starto sudėtyje, žaidė beveik 22 minutes (22:19), pelnė 2 taškus, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė. Jis pataikė abi baudas, bet prametė 3 dvitaškius ir 1 tritaškį.

T. Sedekerskis aikštėje praleido beveik 12 minučių (7:48), įmetė 4 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Mūsiškis pataikė 1 dvitaškį iš 3 ir abi mestas baudas bei 1 kartą prasižengė.

Tenerifės krepšininkams tai buvo 10-as pralaimėjimas čempionate ir jie liko penktoje vietoje. Baskai su 21-a pergale yra treti.

Rezultatas:

„Iberostar“ (19/10) – „Baskonia“ (21/8) – 72:76 (16:25, 12:15, 20:20).

„Iberostar“: Nicolas Richotti 18, Aaron Doornekamp 17, Ferran Bassas 11,... Marius Grigonis 2, Tim Abromaitis (5:10 min.) 0 taškų.

„Baskonia“: Rodrigue Beaubois ir Adam Hanga po 14, Tornikė Šengelija 9, Johannes Voigtmann ir Rafa Luiz po 8,... Tadas Sedekerskis 4 taškai.