Šį kartą į „Jr. NBA Lietuva“ finalo ketvertą Alytuje pateko Sostinės krepšinio mokykla-Šarlotės „Hornets“, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla-Oklahomos „Thunder“, Palangos sporto centras-Minesotos „Timberwolves“ ir Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras-Indianos „Pacers“.

Pirmi į finalą iškopė vilniečiai. Arvydo Mankevičiaus treniruojama „Hornets“ ekipa pusfinalyje 75:48 nugalėjo „Thunder“, kuriuos atstovavo jaunieji klaipėdiečiai.

Sostinės KM po trijų kėlinių pirmavo 3 taškų skirtumu, tačiau paskutiniame ketvirtyje „Hornets“ pademonstravo pavyzdinę gynybą, leido „knašiukams“ pelnyti vos 6 taškus, patys surinko 30 ir šventė pergalę.

Finalą pasiekė ir Palangos sporto centro ekipa. „Timberwolves“ antrame pusfinalyje 77:67 palaužė „Pacers“ krepšininkus, kuriems atstovavo jaunieji Panevėžio auklėtiniai.

Pergalę palangiškiams lėmė sėkmingai sužaistas trečias kėlinys, kurį jie laimėjo 17:9. Nors per paskutines 10 minučių Panevėžio KKSC bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau pergalės iškovoti nepavyko.

Nugalėtojams bus įteiktos NBA čempionų žiedų kopijos ir taurė, o kitoms komandoms – medaliai. Nugalėtojams taip pat atiteks „Pistons“ komandos gertuvės.

„Jr. NBA“ yra pasaulinė jaunimo krepšinio programa, kuri skirta berniukams ir mergaitėms. NBA siekia padėti augti jauniesiems krepšininkams, moko pagrindinių įgūdžių, kaupia patirtį jų treneriams ir tėvams. „Jr. NBA“ projekte dalyvauja beveik 7 milijonai jaunųjų krepšininkų daugiau nei 30 pasaulio šalių.

„Jr. NBA Lietuva“ finalo ketvertas: (Alytaus arena, Naujoji g. 52, Alytus)

11.00 val. rungtynės dėl 3 vietos: V. Knašiaus KM-„Thunder“ – Panevėžio KKSC-„Pacers“;
19.00 val. rungtynės dėl 1 vietos: Sostinės KM-„Hornets“ – Palangos SC-„Timberwolves“ (tiesioginė transliacija per DELFI TV).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)