Lemiamas mačas intrigą prarado per pirmas 5 minutes. Gargždų atstovai surengė spurtą 13:0 ir pasiuntė varžovus į gilų nokdauną. Po jo ukmergiškiai taip ir neatsibudo.

Skirtumas tarp komandų nuolat augo ir jau po dviejų ketvirčių buvo ne visai toks, kokį įprasta matyti finalinių rungtynių metu (63:33). Didžiausią 45 taškų pranašumą Gargždai pasiekė paskutinio kėlinuko viduryje, o galutinis rungtynių rezultatas – 113:68 (24:13, 39:20, 23:22, 27:13).

Išskirti galima puikų Gargždų sporto centro tolimų metimų pataikymą. Bronziniai gargždiškiai pataikė 50 proc. savo tritaškių – 17 iš 34.

Paskutinėse rungtynėse rezultatyviausi buvo du viso sezono komandos lyderiai – Simonas Serapinas ir Vaidotas Pečiukas, atitinkamai pelnę 18 ir 19 taškų.

Ukmergės „Olimpo“ gretose pasižymėjo Eduardas Rogačiovas su 27 taškais ir Dominykas Zupkauskas su 15.

Pirmą pergalę mažajame finale Gargždų SC namuose pasiekė rezultatu 90:86, o antrą išvykoje – minimaliu skirtumu 71:70.

Gargždiškių komanda reguliariajame sezone užėmė 1-ąją vietą, iškovojusi 26 pergales ir 4 kartus pralaimėjusi. Ekipos vadovai neslėpė vilčių žaisti didžiajame finale, tačiau pusfinalyje 1:3 juos įveikė Kauno r. „Omega“.

Praėjusiame sezone Gargždų SC ekipa liko 7-oje vietoje, o 2014-2015 m. sezone laimėjo RKL B divizioną ir pateko į aukštesnį A divizioną.