Pirmajame kėlinyje Paulius Jankūnas pelnė net 14 taškų, o jo vedamas „Žalgiris“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 16:24.

Antrajame ketvirtyje svečiai buvo padidinę atotrūkį iki 12-os taškų (26:38), tačiau tada „Neptūnas“ surengė spurtą 10:3 ir priartėjo prie savo varžovų – 36:41.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai apsukų nesumažino ir priartėjo prie oponentų per minimalią distanciją (50:51).

Trečiojo kėlinio antroje pusėje spurtą 11:0 surengęs „Žalgiris“ vėl įgavo dviženklį pranašumą (50:62).

Rungtynėse nuo 6-tos minutės pirmavęs Kauno „Žalgiris“ užstrigo ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 13:2 ir po labai ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 63:62.

Po Vytauto Šarakausko tritaškio švieslentėje degė keturi šešetai – 66:66. Likus kiek daugiau nei 2 minutes rezultatas taip pat buvo lygus – 70:70.

Pataikė Leo Westermannas, tritaškį pridėjo Edgaras Ulanovas ir Kauno ekipa atitrūko 75:70. Nors nesportinę pražangą užsidirbo Lukas Lekavičius, tačiau šeimininkai pataikė tik baudų metimus –72:75.

E. Ulanovas neklydo mesdamas nuo baudų metimo linijos ir žalgiriečiai vėl buvo priekyje 5-iais taškais – 77:72.

Žalgiriečiai paskutinės minutės dramą sėkmingai išgyveno ir LKL čempionate iškovojo septintą pergalę iš eilės. Galutinis rezultatas – 81:76 žalgiriečių naudai.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 21, Jerai Grantas 15, Mindaugas Kačinas 12, Christopheris Loftonas 12 taškų.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 26, Edgaras Ulanovas 16, Augusto Lima 12 taškų.