Bambergo komanda Eurolygoje jau kovoja tik dėl garbės ir premijinių pinigų už pergales, o „Daruššafaka“ vis dar puoselėja viltis prasibrauti į atkrintamąsias varžybas. Jos gyvos liko ir po dramatiško mačo Bamberge – iškovota pergalė 99:97 (14:22, 15:18, 26:18, 29:26, 15:13).

Sužaidus 20 min. „Brose“ pirmavo 40:29, tačiau per trečiąjį kėlinį „Daruššafaka“ sugebėjo gerokai apkarpyti savo taškų deficitą, o ketvirtajame netgi persvėrė rezultatą savo naudai (58:60).

Nuo tada komandos koja kojon žengė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos – išsiaiškinti pajėgesnės komandos per 40 min. nepavyko (84:84).

Pratęsimo metu „Daruššafaka“ sulaukė kelių palankių arbitrų švilpukų ir, vedama Brado Wanamakerio ir Willo Clyburno, vargais negalais išplėšė sau gyvybiškai būtiną pergalę, nors Dariusas Mileris paskutinę sekundę tolimu metimu ir galėjo nusverti svarstykles į šeimininkų pusę.

„Daruššafaka“ Eurolygos turnyro lentelėje vis dar užima 9-ąją vietą, tačiau dabar pagal pergales jau pasivijo vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusią Belgrado „Crvena Zvezda“ (15/13) komandą.

Nepaisant to, kaip serbai penktadienį sužais su Kazanės „Uniks“, paskutinio kelialapio į aštuntuką likimas bus nulemtas kitą savaitę, kuomet „Crvena Zvezda“ ir „Daruššafaka“ tarpusavyje susikaus Stambule. Bilietas į ketvirtfinalį atiteks tą mačą laimėjusiai komandai.

Pirmąjį „Crvena Zvezda“ – „Daruššafaka“ tarpusavio mačą Belgrade Turkijos atstovai laimėjo 73:70.

Primename, kad D. Blatto asistentu „Daruššafaka“ komandoje dirba lietuvis Kęstutis Kemzūra.

„Brose Baskets“: Fabienas Causeuras 15, Maodo Lo 13, Danielis Theisas 13, Nicolo Melli 12, Darius Milleris 11, Nikos Zisis 11 taškų.

„Daruššafaka“: Bradas Wanamakeris 30, Willas Clyburnas 26, Adrienas Moermanas 19, Luke'as Harangody 10, Scotie Wilbekinas 9, Jamesas Andersonas 3 taškai.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse „Barcelona“ (12/17) namuose 76:71 (23:13, 17:19, 18:22, 18:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (10/19) krepšininkus.

„Barcelona“: Ante Tomičius 15, Petteri Koponenas 14, Aleksandras Vezenkovas 13, Bradas Olesonas 13 taškų.

„Maccabi“: Galas Mekelis 18, Victoras Ruddas 11, Diamonas Simpsonas 10 (12 atk. kam.) taškų.