Rungtynių pradžia žadėjo intrigą – CSKA pirmąjį kėlinį pralaimėjo 13:17, tačiau tuomet Nando De Colo vedami aikštės šeimininkai užkūrė svečiams tikrą pirtį ir susikrovė net 18 taškų pranašumą – 38:20.

Antroje rungtynių dalyje Stambulo ekipa mėgino vytis varžovus, tačiau maskviečiai arčiau nei iki 13 taškų „Galatasaray“ krepšininkų neprisileido ir triumfavo 85:69.

Aikštės šeimininkai pralaimėjo kovą dėl kamuolių 36:37, tačiau padarė daug mažiau klaidų – 8:18.

CSKA: Nando De Colo – 22, Kyle'as Hinesas – 13, Cory Higginsas – 12, Aaronas Jacksonas – 10, Milošas Teodosičius – 8, Jamesas Augustine'as – 6, Andrejus Voroncevičius ir Victoras Chriapa – po 5, Vitalijus Fridzonas – 4.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas – 18, Gokseninas Koksalis – 13, Toboras Pleissas – 11, Alexas Tyusas – 10.

„Žalgiriui“ nenaudinga „Baskonia“ klubo pergalė Turkijoje

Kitose rungtynėse Stambule „Fenerbahce“ (16/9) krepšininkai 74:79 (18:19, 17:24, 20:18, 19:18) nusileido Vitorijos „Baskonia“ (14/11) komandai, kuri tikisi išsilaikyti pajėgiausių turnyro ekipų aštuonete.

Aikštės šeimininkai beviltiškai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 20:32.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Shane'as Larkinas, 10 – Luzas Rafa. Lietuvis Tadas Sedekerskis nežaidė.

Stambulo ekipoje sunkiai sustabdomas buvo Bogdanas Bogdanovičius. Jo sąskaitoje 26 taškai ir 8 rezultatyvūs perdavimai. Luigi Datome pridėjo 10 taškų.

„Maccabi“ nugalėjo Eurolygos autsaiderę Milano ekipą

Tel Avive ketvirtadienį vykusiose rungtynėse „Maccabi“ (9/16) 92:82 (26:20, 25:15, 19:26, 22:21) nugalėjo Eurolygos autsaiderę Milano „EA7 Emporio Armani“ (7/18) komandą.

Aikštės šeimininkai tolti nuo varžovų pradėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, po po didžiosios pertraukos jau pirmavo 23 taškais (58:35). Milano komandai pavyko sumažinti skirtumą, tačiau „Maccabi“ žaidėjai pergalę savo rankose tvirtai laikė iki pat dvikovos pabaigos.

Nugalėtojams Victoras Ruddas pelnė 17 taškų, Coltonas Iversonas – 16 (9 atk. kam.), D. J. Seeley – 15, Diamonas Simpsonas – 11.

Milano komandoje rezultatyviausias buvo Rakimas Sandersas. Jo sąskaitoje 19 taškų. Mantas Kalnietis nežaidė dėl traumos.

„Barcelona“ krepšininkai įveikė Kazanės ekipą

Barselonos komanda „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) savo aikštėje 70:62 (24:20, 12:14, 19:10, 15:20) nugalėjo Kazanės ekipą „Uniks“ (Rusija).

Barselonos klubui (10/15) 13 taškų pelnė Stratos Perperoglou, 12 - Victoras Claveras.

Devintą nesėkmę iš eilės patyrusioje Kazanės komandoje (7/18) 12 taškų surinko Pavelas Antipovas, 10 - Quino Colomas.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamas varžybas pateks 8 geriausios komandos.