Pirmoje mačo pusėje komandos žengė koja kojon, bet po pertraukos ispanų treneriui Pablo Laso teliko griebtis už galvos – „Real“ trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10 taškų persvara ir leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą.

Nors ketvirtajame „Real“ ir pavyko susigrąžinti iniciatyvą bei vėl persverti rezultatą, paskutinėmis minutėmis „Galatasaray“ žaidė šaltakraujiškiau ir į savo sąskaitą įsirašė 8-ąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

Pažymėtina, kad abi komandos šiame mače pataikė net po 14 tritaškių. Tiesa, „Galatasaray“ prireikė 28, o „Real“ – 24 bandymų.

„Real“ puolėjas Jonas Mačiulis ant parketo praleido 10 min., per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 1 kamuolį ir 1 kartą prasižengė.

„Real“ supertalentas iš Slovėnijos Luka Dončičius šiame mače atsidūrė netoli trigubo dublio – pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Stambulo komanda po šios pergalės pakilo į 14-ąją turnyro lentelės vietą.

„Real“: Anthony Randolphas 16, Luka Dončičius 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 26 naud. bal.), Jaycee Carrolas 11, Gustavo Ayonas 10, Sergio Llullas 10 taškų.

„Galatasaray“: Austinas Daye 20, Jonas Dieblers 17, Vladimiras Micovas 12, Alexas Tyusas 10, Gokseninas Koksalas 10, Tiboras Pleisas 8 (12 atk. kam.) taškai.

Kitose rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (14/10) klubas namuose 74:60 (17:9, 26:20, 13:14, 18:17) nugalėjo Bambergo „Brose“ (8/16) ekipą.

Belgrado komandai18 taškų pelnė Charlesas Jenkinsas, 13 – Markas Simonovičius (9 atk. kam.), 12 – Markas Guduričius.

Trečiąją iš eilės nesėkmę patyrusiose „Brose“ (8/16) ekipoje 21 tašką surinko Fabien Causeuras po 9 – Nikos Zisis bei Aleksejus Nikoličius.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)