Praėjusios savaitės pabaigoje (penktadienį, vasario 24-ą dieną) „Žalgiris“ išvykoje nugalėjo Bambergo komandą „Brose“ rezultatu 91:86 ir iškovojo 10-ą pergalę šį sezoną.

20 taškų jau per tris kėlinius surinkęs L. Lekavičius iš viso jų pelnė net 29 ir pagerino savo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą. Ir visa tai – vos per 22 minutes!

Iš Šilalės kilęs 22-ejų metų gynėjas pataikė 6 dvitaškius iš 7, visus 5 tritaškius ir realizavo abu baudų metimus. Be to, 180 cm ūgio „mažylis“ dar atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko net +32 naudingumo balus. Šis rodiklis – taip pat L. Lekavičiaus karjeros rekordas.

32-ejų metų P. Jankūnas Bambergo arenos aikštėje praleido beveik 29 minutes (28:56), pelnė 24 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Kaunietis pataikė 3 dvitaškius iš 5, 4 tritaškius iš 6 ir visas 6 mestas baudas, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 7 pražangas, o pats prasižengė 2 kartus ir sykį suklydo.

Savaitės lyderis Maskvos CSKA klubui atstovaujantis prancūzas Nando De Colo (+35 balai). Jis ketvirtadienį (vasario 23-ią d.) vykusiame pergalingame susitikime su Tel Avivo komanda „Maccabi“ (93:81) per 29 minutes (29:04) pelnė 29 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir kartą suklydo.

Eurolygos savaitės naudingiausių žaidėjų TOP-5:

1. Nando De Colo (Maskvos CSKA) – 35;
2. Lukas Lekavičius (Kauno „Žalgiris“) – 32;
3. Paulius Jankūnas (Kauno „Žalgiris“) – 32;
4. Sergio Llullas (Madrido „Real“) – 31;
5. Bryanas Dunstonas (Stambulo „Anadolu Efes“) – 30.

Už lietuvių rikiuojasi ispanas Sergio Llulas (+31). Snaiperis į Stambulo ekipos „Darussafaka“ (101:83) krepšį per 27 su puse minutės (27:32) penktadienį įmetė 26 taškus (3/4 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, bet suklydo 4 kartus.

Penktoje vietoje Stambulo klubo „Anadolu Efes“ amerikietis Bryanas Dunstonas (+30). Jo indėlis į pergalę prieš Vitorijos klubą „Baskonia“ (96:85) penktadienį buvo 15 taškų (5/6 dvitaškiai, 5/9 baudos), 8 išprovokuotos pražangos, 7 atkovoti kamuoliai, 5 blokai (!) ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)