Belgrado ekipai (12 pergalių ir 8 pralaimėjimai) 13 taškų pelnė Marko Simonovičius, 11 - Luka Mitrovičius, 10 - Ognjenas Kuzmičius, 7 – Stefanas Jovičius (5 atk. kam., 8 rez. perdav., 2 per. kam.).

Atėnų komandai (11/9) 23 taškus surinko Kenny Gabrielis, 19 - Mike'as Jamesas, 12 - K. C. Riversas, 5 – Chrisas Singletonas (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5 atk. kam.).

Belgrado klubas nuo pat dvikovos pradžios pasiuntė savo varžovus į gilų nokdauną (16:0), bet svečiai netrukus atsitiesė, laimėjo savo atkarpą 0:8 ir kiek priartėjo (20:14). Antrame ketvirtyje savo sąlygas toliau nuolat diktavo aikštės šeimininkai (28:19, 31:21, 33:28), o Atėnų ekipa jiems kelis kartus lipo ant kulnų (33:31, 35:33). Po dviejų kėlinių „Crvena zvezda“ pirmavo – 39:33.

Trečio ketvirčio pradžioje „Panathinaikos“ pagaliau išlygino rezultatą (42:42, 50:50), bet serbai vėl pabėgo (56:50). Dar po vienos svečių sėkmingos atkarpos jie pirmą kartą persvėrė santykį (55:56, likus 1:10 min. iki 3 kėl. pab.). Tačiau po 30 min. kovos vėl nežymiai pirmavo belgradiečiai – 57:56.

Lemiamame kėlinyje vyko atkaklus mūšis (57:59, 59:61, 61:61, 64:61)
Likus 2 minutėms iki ketvirto ketvirčio pabaigos, Graikijos vicečempionai buvo sumažinę skirtumą iki minimumo (64:63), tačiau varžovai ir vėl atitrūko 6:1 (70:64). Sumaniai sužaidę mačo pabaigą, „Crvena zvezda“ krepšininkai šventė pelnytą pergalę – 72:66. Paskutinėmis sekundėmis baudas metęs graikų gynėjas Nickas Calathesas, ne tik prametė abu kartus, bet antrą sykį kamuolys net nelietė lanko (!).

Aikštės šeimininkai pataikė vos 20 proc. tritaškių (4/20), tačiau dvigubai rečiau klydo (7-14).

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamas varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)