Aikštės šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo nuo pat jų pradžios. Nors katalonai neleido atitrūkti ir iki pat ilgosios pertraukos kvėpavo varžovams į nugarą vis tik „Panathinaikos“ ekipa buvo priekyje - 36:29.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyravo nerezultatyvus, klampus krepšinis, kuris palankesnis buvo „Panathinaikos“ komandai. Pastaroji tvirtai laikė iniciatyvą, neleido svečiams priartėti arčiau nei per 4 taškų žymą ir įsirašė pergalę - 71:65.

Beje, buvęs ilgametis „Barcelona“ ekipos vyriausiasis treneris Xavieras Pasqualis šiuo metu kaip tik vadovauja „Panathinaikos“ klubui.

Atėnų komandai (11 pergalių ir 8 pralaimėjimai) Ioannis Bourousis (11 atk. kam.) pelnė 14 taškų, K. C. Riversas - 13, Chrisas Singletonas ir Mike'as Jamesas – po 10 taškų.

Barselonos ekipai (8/11) 12 taškų pelnė Tyrese'as Rice'as (8 klaidos), 11 - Justinas Doellmanas, po 10 - Vitoras Faveranis ir Petteri Koponenas.

T. Sedekerskis su Vitorijos komanda pralaimėjo „Crvena Zvezda“

Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) komanda, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis, namuose 69:87 (15:25, 12:25, 22:20, 20:17) pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (Serbija) ekipai. Tai jau buvo šešta Serbijos komandos pergalė iš eilės ir vienuolikta šiame Eurolygos čempionate.

Vitorijos komandai (11/8) 16 taškų pelnė Shane'as Larkinas, 12 - Kimas Tillie.

6 min. žaidęs T. Sedekerskis pelnė 3 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 1/2) ir išprovokavo dvi varžovų pražangas.

Belgrado ekipoje (11/8) 23 taškus surinko Marko Simonovičius, 18 - Stefanas Jovičius (12 rez. perdav.), 11 - Ognjenas Kuzmičius.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamas varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.