Vienvaldžiai Eurolygos turnyro lentelės lyderiai maskviečiai šiose rungtynėse daug vargo neturėjo. Iniciatyvą į savo rankas čiupę dar pirmoje mačo pusėje, po ilgosios pertraukos savo persvarą jie padidino iki 21 taško (69:58).

Paskutinis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas.

Šiose rungtynėse CSKA vertėsi be sunegalavusio savo įžaidėjo Milošo Teodosičiaus, tačiau tai jokių problemų „armiečiams“ nesukėlė.

Galingai žaidęs kitas gynėjas – prancūzas Nando de Colo – per 28 min. pelnė 26 taškus (8/9 dvit., 1/5 trit., 7/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kamuolius atkovojo, 3 perėmė ir surinko 35 naudingumo balus.

Apskritai CSKA šiose rungtynėse dvitaškius metė 68,8 proc. taiklumu (22/32).

CSKA:
Nando de Colo 26, Kyle'as Hinesas 13, Vitalijus Fridzonas 10, Nikita Kurbanovas 10.

„Brose“: Danielis Theisas 16, Nicolo Melli 15, Dariusas Milleris 8, Maodo Lo 8.

Kitose 18-ojo turo rungtynėse Stambulo „Fenerbahče“ (11/7) namuose įtikinamai 84:63 (27:16, 17:12, 16:17, 24:18) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (10/8).

Šeimininkai į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje ir atkurti intrigos svečiams iš Graikijos taip ir nebepavyko.

Nors buvo registruotas mačui, naujasis Stambulo komandos pirkinys Anthony Bennettas aikštėje dar nepasirodė.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 16, Ahmetas Duverioglu 13, Janas Vesely 13, Kostas Sloukas 12.

„Panathinaikos“: Mike'as Jamesas 25, Chrisas Singletonas 13, K.C. Riversas – 11.