Konfliktas kilo trečio kėlinio pabaigoje, likus žaisti 1:10 min. Jutos ekipos, kuri tuo metu pirmavo 36:32, krepšininkė pastūmė savo varžovę ir tai išprovokavo muštynes. Rimtai susikibo Katie Powell (Nevada, pilka apranga) ir Antonia Robinson (Juta).

Vėliau į muštynes įsitraukė ir abiejų ekipų atsarginės.

A fight broke out in the UNLV Utah State women's basketball game. pic.twitter.com/JzwutY8A9n
— Tyler Bischoff (@Bischoff_Tyler) January 8, 2017

Tiesa, aistras trenerėms ir teisėjams gana greitai pavyko nuraminti. Buvo diskvalifikuota po keturias atstoves iš abiejų komandų. O rungtynes rezultatu 55:53 po pratęsimo laimėjo aikštės šeimininkės – Nevados Las Vegaso universiteto „Lady Rebels“ studentės, nors mačo pabaigoje jų sudėtyje buvo likusios tik šešios krepšininkės, o varžovių – 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)