Mačą gerokai sėkmingiau pradėjo Rusijos atstovai: jie pirmavo 6:0, 18:8, 20:10. Vis dėlto žalgiriečiai po truputį atsigavo ir antro kėlinio viduryje Paulius Jankūnas pirmą kartą išvedė saviškius į priekį – 30:28. Po dviejų kėlinių – 46:43.

Po didžiosios pertraukos puolime puikiai darbavosi Antanas Kavaliauskas ir „Žalgiris“ trečio ketvirčio pabaigoje įgijo 12 taškų pranašumą (69:57), tačiau tada sekė atkarpa 1:15 ir rezultatas 70:72 – jau varžovų naudai. Keitho Langfordo ir Artiomo Parachovskio duetas per likusį laiką taip ir neleido šeimininkams atsikvošėti bei susigrąžinti iniciatyvos, tad pergalė atiteko „Uniks“.

Kazanės krepšininkai gerokai taikliau metė tritaškius – 45 procentai (9/20) prieš 29-is (5/17) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22 prieš 15).

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ – Kazanės „Uniks“ 80:88 (19:23, 27:20, 23:15, 11:30).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 21 (7/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 4/4 baudos), Antanas Kavaliauskas 14 (6/7 dvitaškiai, 2/2 baudos), Brockas Motumas 11, Lukas Lekavičius 9 (6 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 7, Kevinas Pangosas 6, Leo Westermannas ir Robertas Javtokas po 4, Renaldas Seibutis ir Artūras Milaknis po 2 taškus. Augusto Lima (7 min.) ir Paulius Valinskas (3 min.) taškų nepelnė.

„Uniks“: Keithas Langfordas 26 (7/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/8 baudos), Artiomas Parachovskis 24 (10/11 dvitaškiai, 4/5 baudos), Quino Colomas 15 (8 rez. perd.), Kostas Kaimakoglou 13 (6 rez. perd.), Orlando Johnsonas 5, Jevgenijus Voronovas 3, Lataviousas Williamsas 2 taškai.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais lygiai po savaitės – kitą ketvirtadienį, gruodžio 29 d., Milane su vietos „EA7 Emporio Armani“ ekipa, kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis, prieš tai pats ilgai gynęs „Žalgirio“ garbę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šiame Eurolygos sezone įveikė Vitorijos „Baskonią“ (78:73), Stambulo „Galatasaray“ (87:75), Bambergo „Brosę“ (86:72), Belgrado „Crveną Zvezdą“ (88:79) ir Stambulo „Anadolu Efes“ (84:71).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (243)