Pirmoje rungtynių pusėje virė labai įnirtinga ir permaininga kova. Sužaidus 20 min. „Žalgiris“ atsiliko 2 taškais (40:42). Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, o graikai savo pranašumą padidino 1 tašku – 60:63.

Lemiamu tapo paskutinis kėlinys, kurio metu Graikijos čempionai visiškai sukaustė „Žalgirio“ puolimą.

Per pirmąsias 4 paskutinio kėlinio minutes žalgiriečiai surinko vos 2 taškus, o „Olympiakos“ per tą laiką nutolo – 62:70. Likus žaisti 3 min. 15 sek. Kostas Papanikolau pataikė tritaškį per rankas ir „Žalgirio“ padėtis galutinai komplikavosi – 66:76.

Nors žalgiriečiai dar buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų (70:76), atsitiesti Kauno komandai nebepavyko.

Rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose buvo Paulius Jankūnas, pelnęs 18 taškų, tačiau pataikęs tik 4 iš 13 dvitaškių metimų. Taip pat kapitonas sugriebė 7 atšokusius kamuolius.

Apskritai „Žalgiris“ šiose rungtynėse pataikė tik 40 proc. dvitaškių (18/45) ir 33 proc. tritaškių (8/24). „Olympiakos“ savo ruožtu realizavo 53,9 proc. dvitaškių (21/39) ir 34,8 proc. tritaškių (8/23).

Pagal bendrą komandos naudingumą graikai šeimininkus pranoko tiesiog triuškinamai – 110-57.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 18 (7 atk. kam.), Brockas Motumas 12, Lukas Lekavičius 11 (8 rez. perd.), Leo Westermannas 7, Kevinas Pangosas 7, Antanas Kavaliauskas 6, Artūras Milaknis 6 (2/8 trit.), Renaldas Seibutis 5, Edgaras Ulanovas 3, Robertas Javtokas ir Augusto Lima taškų nepelnė.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolau 16, Mattas Lojeski 16, Georgios Printezis 15, Khemas Birchas 13, Vassilis Spanoulis 10 (8 rez. perd.), Erickas Greenas 10 taškų.

Pažymėtina, kad tai buvo jau antra žalgiriečių ir „Olympiakos“ krepšininkų dvikova Kaune 2016-aisiais metais, tačiau pirmoji vyko praėjusiame Eurolygos sezone. Tąsyk sausio 22 dieną „Žalgiris“ namie nugalėjo varžovus 75:55, o Šarūnas Jasikevičius šventė savo pirmąją pergalę Eurolygoje kaip vyriausias treneris. Tai taip pat buvo Manto Kalniečio atsisveikinimo su Kauno klubu rungtynės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (198)