Pastarųjų dviejų sezonų čempionų mūšio pradžioje „Real“ pribloškė CSKA ir vienu metu pirmavo 8:21, tačiau antrame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis – jau rusai pirmavo 13 taškų skirtumu (49:36).

11 taškų deficitą turėję Ispanijos čempionai po pertraukos vis bandė griebtis šiaudo, bet Maskvos krepšininkai vis laikėsi priekyje (73:68).

Visgi Pablo Laso auklėtiniai lengvai pasiduoti neketino ir rungtynių pabaigoje pakilo į lemiamą šturmą – likus žaisti 26 sek. komandas skyrė vos 1 taškas (87:86).

Tačiau CSKA žaidėjai neklydo mesdami baudų metimus, o „Real“ laiko išsigelbėti nebeužteko – aidint sirenai Jonas Mačiulis dvitaškiu metimu tik sumažino atsilikimą iki minimumo – 91:90.

Rungtynes starto penkete pradėjęs J. Mačiulis žaidė taip galingai, kad visą pirmą kėlinį žaidė be keitimų – pelnė 9 taškus ir surinko 15 naudingumo balų.

Iš viso ant parketo 31-erių lietuvis praleido 19 minučių, per kurias surinko 11 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud. met.), 6 atkovotus, 2 perimtus kamuolius, bloką, 3 asmenines ir vieną išprovokuotą pražangą bei 17 naudingumo balų.

J. Mačiulis Maskvoje pagerino net penkis šio sezono rekordus: naudingumo, rezultatyvumo, atkovotų ir perimtų kamuolių bei blokų.

„Real“: Sergio Llullas 21 (7 rez. perd.), Jaycee Carrollas 13, Jonas Mačiulis 11, Gustavo Ayonas 10 taškų.

CSKA: Nando de Colo 28 (9 išpr. praž., 35 naud. bal.), Milošas Teodosičius 15 (6 rez. perd., 6 kld.), Nikita Kurbanovas 13 taškų.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Stambulo „Fenerbahce“ (4/2) klubas, Vitorijoje beviltiškai net 34 taškų skirtumu 52:86 (11:14, 13:27, 16:26, 12:19) neprilygę „Baskonia“ (4/2) ekipai.

Nugalėtojų gretose žaidžiantis Tadas Sedekerskis aikštelėje praleido lygiai 4 minutes. Per šį laiką 18-metis lietuvis į Eurolygos vicečempionų krepšį įmetė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą ir surinko 6 naudingumo balus.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas (6 rez. perd.), Andrea Bargnani ir Johannesas Voigtmannas po 13 (8 atk. kam.), Jaka Blažičius 11 taškų.

„Fenerbahce“: Kostas Sloukas 9, Ekpe'as Udoh 8 ir Bobby Dixonas po 8, Nikola Kaliničius 7 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)