CSKA krepšininkai ilgą laiką vijosi savo varžovus ir tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje pagaliau išlygino rezultatą, tačiau galutinai perlaužti rungtynių eigos nesugebėjo. Paskutinis kėlinys baigėsi lygiai – 91:91.

Pratęsime komandos viena po kitos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau pabaigą užtikrinčiau sužaidę CSKA krepšininkai iškovojo sunkią pergalę – 104:103.

Šiose rungtynėse keistu pasiekimu pasižymėjo CSKA superžvaigždė iš Serbijos Milošas Teodosičius, pataikęs vos 1 iš 15 tritaškių, tačiau į savo sąskaitą vis tiek įsirašęs 22 taškus.

Taip pat Milošas atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Milošas Teodosičius 22 (6/9 dvit., 1/15 trit., 7/7 baudų), Cory Higginsas 15, Nikita Kurbanovas 13 taškų.

„Avtodor“: Nicolas Minnerathas 21, Jevgenijus Kolesnikovas 15 taškų.