Antro kėlinio pabaigoje komandas teskyrė du taškai (45:43), tačiau po didžiosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai atitrūko 60:45 ir nužygiavo iki pergalės.

CSKA laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36 prieš 25 ir atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai – 23 prieš 12.

36 taškus per 34 minutes pelnęs K. Langfordas pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą Eurolygoje. Ankstesnis geriausias amerikiečio pasirodymas buvo 35 taškai į Kauno „Žalgirio“ krepšį 2010 metais.

CSKA: Milošas Teodosičius 16 (10 rez. perd.), Cory Higginsas 14, Nando De Colo 11, Kyle'as Hinesas 10, Aaronas Jacksonas ir Andrejus Voroncevičius po 9 taškus.

„Uniks“: Keithas Langfordas 36 (5/9 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 11/14 baud., 13 išpr. praž., 40 naud. balų), Quino Colomas 12, Artiomas Parachovskis, Marko Baničius ir Vadinas Paninas po 8 taškus.

Pirmą pergalę naujoje Eurolygoje pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“ (1/3) komanda, kuri 84:79 (13:20, 22:26, 23:19, 26:14) palaužė „Daruššafaką“ (2/2) ir laimėjo miesto derbį.

„Daruššafaka“ trečio kėlinio viduryje pirmavo dviženkliu skirtumu (50:37), bet „Anadolu Efes“ krepšininkų tai neišgąsdino, iki ketvirto ketvirčio vidurio jie panaikino deficitą (73:73), o galiausiai ir šventė principinę pergalę.

„Daruššafaka“: Scottie Wilbekinas, Bradas Wanamakeris 11 (, Jamesas Andersonas (5 rez. perd.) ir Marcusas Slaughteris po 10 taškų.

„Anadolu Efes“: Deshaunas Thomasas 17, Thomas Heurtelis 15 (9 rez. perd.), Tyleris Honeycuttas (9 atk. kam.) ir Bryce'as Cottonas po 12, Derrickas Brownas 10 taškų.