Po pirmo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo 28:16, antrajame svečiams pavyko skirtumą sumažinti iki vienženklio skaičiaus – 41:33.

Po pertraukos kova vyko taškas į tašką. Įtikinamą persvarą šeimininkai susikrovė lemiamame ketvirtyje, kurį laimėjo net 28:13.

Verta pažymėti tai, kad vienas „Olympiakos“ lyderių Vassilis Spanoulis šiose rungtynėse peržengė 3 tūkstančių pelnytų taškų ribą Eurolygoje.

Jis tapo vos antruoju žaidėju stipriausiame Europos krepšinio turnyre, kuris pelnė 3000-ius ir daugiau taškų.

Geresne statistika gali pasigirti tik „Barcelona“ ekipos veteranas Juanas Carlosas Navarro, kuriam nedaug trūksta iki 4 tūkstančių pelnytų taškų (3,992).

Prieš šias rungtynes V. Spanoulis per karjerą buvo pelnęs 2,996 taškus, o 3 tūkstančių ribą pasiekė baudų metimais.

V. Spanoulis per 26 minutes iš viso pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.

„Olympiakos“ (1/1): Vassilis Spanoulis 17 (9 rez. perd.), Georgios Printezis 15 (5/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/3 baudų metimai), Mattas Lojeski 14 (4/4 dvitaškiai,2/3 tritaškiai), Erickas Greenas 11, Nikola Milutinovas ir Kostas Papanikolaou po 8,Ioanis Papapetrou 6, Danielis Hackettas 5, Khemas Birchas 4, Vangelis Mantzaris 2 taškai.

„Anadolu Efes“ (0/2): Cedi Osmanas 22, DeShaunas Thomasas ir Derrickas Brownas po 10, Tyleris Honeycutt ir Jaysonas Granger po 6, Bryantas Dunstonas 5, Thomas Heurtel 3, Alenas Omicas ir Furkan Korkmaz po 2 taškus.

Antrajame šio vakaro Eurolygos mače Bambergo „Brose Baskets“ (1/1) namuose 89:86 (19:17, 22:27, 19:23, 29:19) palaužė dar pergalių skonio Eurolygoje nepajutusią Kazanės „Uniks“ (0/2) ekipą.

„Brose Baskets“ (1/1): Janis Strelniekas 17 (5/6 dvit., 2/2 trit.), Nikos Zisis 16 (12 rez. perd.), Nicolo Melli (7/7 baudos) ir Darius Milleris (7 atk. kam.) po 15.

„Uniks“ (0/2): Keithas Langfordas 24 (8/17 dvit., 8/8 baudos, 4 rez. perd.), Coty Clarke’as 20 (2/2 trit., 7 atk. kam.), Quino Colomas 15, Artiomas Parachovskis 11 (7 atk. kam.), Lataviousas Williamsas 9 (7 atk. kam., 5 praž.).