Dainiaus Adomaičio auklėtiniai „Švyturio“ arenoje priėmė pastaruoju metu buksuojančius Utenos „Juventus“ (2/5) krepšininkus ir juos įveikė 75:60 (20:13, 18:12, 13:20, 24:15).

Šiose rungtynėse Antanas Sireika turėjo versti be traumuoto Gyčio Sirutavičiaus. Negana to, mačo eigoje kelį susižeidė ir Arminas Urbutis.

Traumos ir greitos pagrindinių aukštaūgių pražangos privertė „Juventus“ trenerį nuo suolo kelti ką tik prie komandos prisijungusį Ovidijų Galdiką. 217 cm ūgio milžinas LKL sezone debiutavo 5 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir galingu bloku. Visa tai – per 13 minučių.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 19 (8 atk. kam., 31 naud. bal.), Mindaugas Girdžiūnas 13, Vytautas Šarakauskas 11 (9 atk. kam.), Tadas Klimavičius ir Jerai Grantas po 8 taškus.

„Juventus“: Valdas Vasylius 15, Vytautas Šulskis 12 (5 rez. perd.), Dovis Bičkauskis 11 (3 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 7 taškai.

Kitose rungtynėse pergale džiaugėsi Kėdainių „Nevėžis“ (4/3), LKL turnyro lentelėje sugebėjęs pakilti net į ketvirtą poziciją. Kėdainiečiai namuose 77:73 (15:25, 9:11, 22:20, 31:17) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/4) ekipą.

Svečiai iš Pasvalio 33-ią rungtynių minutę dar pirmavo 66:53, tačiau per likusį laiką pelnė vos 7 taškus ir išleido pergalę iš savo rankų.

Vis tik įspūdingiausio epizodo autoriumi tapo „Pieno žvaigždžių“ atstovas – Osvaldas Olisevičius, aidint pirmo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai, švystelėjo tolimą „bombą“ iš kitos aikštės pusės.

„Nevėžis“: Karolis Petrukonis 17, Paulius Petrilevičius ir Ivanas Smiljaničius po 14, Jermaine'as Love’as ir Justas Sinica po 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Andrijus Agafonovas 22, Osvaldas Olisevičius 18 (10 atk. kam.), Steponas Babrauskas 11, Derrickas Low 10 taškų (10 rez. perd.).