Nors Lietuvos rinktinė slogiai žaidė pirmame kėlinyje (16:9), šeimininkai atsigavo per likusius kėlinius. Po dviejų ketvirčių lietuviai pirmavo 36:21, o po trijų – net 68:37.

Lietuvos rinktinę į pergalę vedė Adas Juškevičius, kuris per 15 minučių pelnė 17 taškų. Vienu metu gynėjas buvo pataikęs tris tritaškius iš eilės.

Po 12 taškų pridėjo Marius Grigonis ir Mindaugas Kuzminskas, 10 įmetė Edgaras Ulanovas.

Lietuvos rinktinė puikiai atakavo – tikslą pasiekė net 72 proc. dvitaškių (21/29), 44 proc. tritaškių (11/25) ir 66 proc. baudų metimų (6/9).

Lietuviai taip pat atkovojo 38 kamuolius, atliko 24 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 22 kartus.

Lietuvos pergalę stebėjo ir iš JAV penktadienį atvykę bei prie rinktinės prisijungę Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas.

Pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė nesunkiai 88:58 sutriuškino Naująją Zelandiją. Tame mače rezultatyviausiai žaidė Edgaras Ulanovas ir Mindaugas Girdžiūnas, pelnę po 16 taškų.

Kitas draugiškas rungtynes lietuviai žais liepos 10-ąją dieną, kuomet Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame turnyre susitiks su Venesuelos rinktine.

Olimpiniame atrankos turnyre Milane Tuniso ekipa žais su Kroatijos, Graikijos, Irano, Italijos ir Meksikos komandomis.

Lietuva: Adas Juškevičius 17 (2/2 dvit., 4/5 trit., 1/2 baud.), Marius Grigonis ir Mindaugas Kuzminskas po 12, Edgaras Ulanovas 10 (5 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 8 (5 atk. kam., 4 kld.), Renaldas Seibutis 7, Antanas Kavaliauskas 6 (5 atk. kam.), Rokas Giedraitis 5, Deividas Gailius 4, Robertas Javtokas (5 atk. kam.) ir Vaidas Kariniauskas (5 rez. perd.) taškų nepelnė, Artūras Milaknis nežaidė.

Tunisas: Makremas Ben Romdhane‘as 15, Michaelas Rollas 9, Sayehas Mehdi 7.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (397)