Lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 1 tašką, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 17 su puse aikštelėje praleistos minutės (17:37) E. Kairys prametė visus 4 dvitaškius bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

20 taškų pralaimėjusiems pelnė Paulas Harrisas, 15 – Khemas Birchas, 9 – Canas Korkmazas.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Ekpedeme Udohas, 12 – Kostas Sloukas, 11 – Bogdanas Bogdanovičius, 10 – Peto Antičius.

Antrosios serijos rungtynės penktadienį vyks Ušake.

Lietuviai vėl suklupo Estijos pirmenybių finale

Antrose Estijos vyrų krepšinio čempionato finalo rungtynėse antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas svečiuose 69:71 (18:22, 22:19, 17:11, 12:19) nusileido reguliariojo sezono nugalėtojams Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams, kurie serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2-0.

Pirmąjį susitikimą išvykoje Tartu komanda pralaimėjo 81:97 (21:27, 20:24 21:25, 19:21).

17 taškų į nugalėtojų krepšį trečiadienį įmetė Tanelis Sokkas, po 13 – Brianas Harperis ir Evaldas Žabas.

Per 22 minutes (22:07) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

Tai pat starto penkete susitikimą pradėjęs K. Petrukonis į varžovų krepšį įmetė 4 taškus, puolime sugriebė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, 3 sykius suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 11 su puse minutės (11:17) jis pataikė 2 dvitaškius metimus iš 3.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Rolandas Freimanis, 14 – Gregoras Arbetas, 11 – Shawnas Kingas.

Trečiąsias bei ketvirtąsias finalo serijos rungtynes komandos Tartu mieste žais pirmadienį ir trečiadienį.