„Žalgiris“ puikiai sužaidė pirmą rungtynių pusę. Antrame kėlinyje svečiai po Pauliaus Jankūno dvitaškio buvo susikrovę 10-ties taškų persvarą (43:33).

Visgi tada CSKA spurtavo ir likus žaisti 27 sekundes išsiveržė į priekį (47:46). Tačiau žalgiriečiai nepasidavė – ketvirtį baigė įspūdingas Jerome‘o Randle‘o metimas, dar kartą išvedęs svečius į priekį (48:47).

Vis dėlto „Žalgiris“ krito antroje mačo pusėje. Skaičiuojant nuo antro kėlinio, žalgiriečiai atkarpą pralaimėjo net 5:25 bei trečio kėlinio viduryje jau turėjo 10-ties taškų deficitą (51:61).

Ketvirčio pabaigoje Vitalijus Fridzonas pataikė du tritaškius iš eilės ir padidino šeimininkų pranašumą iki 13 taškų (72:59).

Lemiamame kėlinyje žalgiriečiams buvo pavykę apmažinti deficitą, tačiau CSKA kas kartą atsakydavo spurtu bei taip išsaugojo savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Žalgiriečius į neviltį varė prancūzas Nando de Colo, per 30 minučių pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs net 35 naudingumo balus.

Tai buvo net 17-tas „Žalgirio“ pralaimėjimas CSKA ekipai Eurolygoje.

CSKA: Nando de Colo 26 (7 atk. kam., 35 naud. bal.), Milošas Teodosičius 15, Kyle‘as Hinesas 14, Vitalijus Frizonas 12, Nikita Kurbanovas 11, Andrejus Voroncevičius 9.

„Žalgiris“: Olivier Hanlanas 15 (6 rez. perd.), Ianas Vougioukas (7 atk. kam., 25 naud. bal.) ir Brockas Motumas po 13, Jerome‘as Randle‘as 10, Paulius Jankūnas 8, Lukas Lekavičius ir Kasparas Vecvagaras po 7.