Prastas startas. Aikštelės šeimininkams pirmuosius taškus rungtynėse pelnyti pavyko tik po beveik 4 minučių (2:11), o po keleto akimirkų komandas skyrė jau 12 taškų (6:18). Sėkmingiau pabaigti ketvirtį „Nevėžiui“ visgi pavyko – deficitas sumažėjo iki 6 taškų (14:20).

Dominavo. Antrąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo itin sėkmingai – per nepilnas 2 minutes pelnė 8 taškus be atsako ir nutolo rekordiniu skirtumu (14:28). Įdomu ir tai, kad „Nevėžis“ pirmuosius taškus ketvirtyje pelnė prabėgus panašiai tiek pat laiko, kaip ir pirmajame kėlinyje (16:29). Nors skirtumas buvo kiek sumažėjęs (21:31), tačiau svečiai sugebėjo vėl nutolti (25:40). Po pirmosios rungtynių pusės – 25:42

Rezultatyvūs perdavimai. Pirmojoje rungtynių pusėje „Nevėžis“ itin prastai dalinosi kamuoliu – atliko vos du rezultatyvius perdavimus, o „Lietkabelis“ į tai atsakė net trylika.

Klaidos. Per pirmąsias 20 minučių aikštės šeimininkai suklydo beveik dvigubai daugiau nei priešininkai – padarė net 13 klaidų, prieš panevėžiečių šešias.

Priartėjo. Po ilgosios pertraukos situacija iš esmės nesikeitė – įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 15 taškų (36:51). Visgi, iki tada „Nevėžis“ atsakė spurtu 11:4 ir sumažino „Lietkabelio“ pranašumą iki 8 taškų (47:55).

Persvėrė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Aidas Viskontas tolimu metimu ištirpdė savo komandos deficitą iki 5 taškų (50:55), vėliau Tayloras Kingas pataikė tritaškį ir skirtumas sumažėjo iki 1 taško (54:55). Po minėtojo T. Kingo dvitaškio kėdainiečiai persvėrė rezultatą (56:55).

Intriga. Netrukus Jurica Žuža užsidirbo nesportinę pražangą (58:55). Prabėgus beveik penkioms minutėms pirmuosius taškus „Lietkabeliui“ baudos metimus pelnė Mile Iličius (58:56). A. Viskontas bei Darius Gvezdauskas pridėjo po tritaškį, taip padidindami komandos pranašumą iki 8 taškų (66:58). Arnas Labuckas baudų metimais sumažino deficitą iki 4 taškų (67:63). Likus kiek daugiai pusei minutei komandas skyrė 2 taškai (67:65), o J. Žuža tuoj išlygino rezultatą (67:67). Pagrindinis rungtynių laikas fiksavo lygybę – 67:67

Pratęsimas. Jį kiek sėkmingiau pradėjo „Lietkabelis“ (68:71). Netrukus rezultatas vėl buvo lygus (72:72). Valdas Vasylius baudų metimais padidino pranašumą iki 3 taškų (76:79). Baudas sumetęs Milijanas Pavkovičius padidino skirtumą iki 5 taškų (76:81). Per likusias sekundes „Nevėžio“ metimai skriejo pro šalį ir pergalę šventė svečiai – 76:81.

„Nevėžis“: M. Kupšas (7 atk. kam.) 26 tšk., D. Gvezdauskas 22 tšk., A. Viskontas 10 tšk., E. Ežerkis 9 tšk.

„Lietkabelis“: J. Žuža 19 tšk., M. Pavkovičius (8 rez. perd.) 15 tšk., A. Labuckas (8 atk. kam.) 14 tšk., M. Iličius 12 tšk.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)