Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R. Rutkauskas pelnė 28 taškus, po krepšiais atkovojo 13 (4 – puolime) kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 4 sykius suklydo ir triskart prasižengė. Per 35 su puse minutės (35:40) Lietuvos krepšininkas pataikė 9 dvitaškius iš 13 bei realizavo 10 baudų metimų iš 13.

17 taškų nugalėtojams pelnė Kristapas Migliniekas, po 14 – Rinaldas Sirsninis ir Tyleras Larsonas.

21 su puse minutės (21:33) žaidusio M. Kumpio indėlis į pergalę vos 2 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 0/2, baudos 2/2) taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokuoti varžovų metimai ir 3 klaidos.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kristapas Plavniekas, 14 – A. Šuliauskas, 12 – A. Jankaitis.

30 minučių (30:07) aikštėje praleidęs A. Šuliauskas pataikė 3 tritaškius iš 9, 2 dvitaškius iš 3, realizavo 1 baudos metimą iš 2, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

20 su puse minutės (20:19) žaidęs A. Jankaitis pataikė 4 dvitaškius iš 14, realizavo vos 4 baudų metimus iš 10, atkovojo 4 kamuolius, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Vienuolikos klubų turnyre pirmauja Rygos VEF krepšininkai – 12 pergalių ir 3 pralaimėjimai.