Pirmame tarpusavio mače „Chimki“ iškovojo pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis – tada R. Kurtinaičio didvyriu tapo Aleksejus Švedas, pataikęs pergalingą dvitaškį (91:89).

Visgi šį kartą CSKA tokios prabangos neleido. „Raudonarmiečiai“ pirmoje rungtynių pusėje pademonstravo įspūdingą rezultatyvumą ir po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų persvarą (53:46).

CSKA pabėgo antroje rungtynių pusėje – ketvirto kėlinio pradžioje po Nikitos Kurbanovo dvitaškio šeimininkų pranašumas išaugo iki 14 taškų (85:71).

Nors „Chimki“ ir buvo sumažinusi atsilikimą iki 7 taškų (82:89), CSKA vėliau įjungė antrą pavarą ir sėkmingai užbaigė rungtynes (108:98).

Abejos komandos šiame mače kartu pelnė net 206 taškus ir taip pakartojo sezono rezultatyvumą rekordą.

Rungtynes Maskvoje stebėjo ir Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu, kuris prieš mačą dalyvavo specialioje spaudos konferencijoje.

Kitose rungtynėse CSKA išvykoje susitiks su Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ komanda, o „Chimki“ namie priims Barselonos „Barcelona“ krepšininkus.

CSKA: Milošas Teodosičius 26, Nando de Colo 19 (8 rez. perd.), Nikito Kurbanovas 18, Kyle‘as Hinesas 11, Viktoras Chriapa 10 (11 atk. kam.), Aaronas Jacksonas 8.

„Chimki“: Tyrese‘as Rice‘as (12 rez. perd.) ir Aleksejus Švedas po 16, Petteri Koponenas 15, Zoranas Dragičius 12, Jamesas Augustine‘as 11, Tyleris Honeycuttas ir Sergejus Monia po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)