M. Kuzminskui šis mačas taip pat nebuvo sėkmingas. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje būtent lietuvis pataikė gražiausią mačo metimą, realizuodamas tritaškį sulig ketvirčio pabaigą skelbiančia sirena, vėliau reikalai Kuziai nesiklostė gerai.

¿Hay que cerrar el cuarto? Que sea así.
— EUROLIGA+ (@euroligaplus) February 11, 2016

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis ant parketo iš viso praleido tik 17 min., per kurias surinko 4 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo. Taip pat Mindaugas blokavo 1 metimą ir 2 blokais buvo „pavaišintas“ pats. Tiesa, vieną iš lietuvio metimų šeiminininkai blokavo akivaizdžiai pažeisdami taisykles.

Apskritai didžiąją antrosios mačo pusės dalį M. Kuzminskas praleido ant atsarginių suolo.

Intriga šiose rungtynėse dingo dar iki ilgosios pertraukos. Puikiai krepšį atakavę šeimininkai sužaidus 20 min. jau pirmavo dviženkle persvara 41:28, o antroje mačo pusėje savo pranašumą tik dar labiau padidino.

„Fenerbahce“ svečius pranoko pagal visus statistinius komponentus, tritaškius metė net 55 proc. taiklumu (11/20), o bendras komandų naudingumo koeficientas yra daugiau nei iškalbingas – 100 ir 49.

„Fenerbahce“: Luigi Datome 13, Ekpe Udohas 12 (7 blokai), Ricky Hickmanas 12, Janas Vesely 11, Bogdanas Bogdanovičius 11.

„Unicaja“: DeMarcusas Nelsonas 11, Nemanja Nedovičius 9, Willas Thomasas 8, Edwinas Jacksonas 8.

Kitose grupės rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/3) namuose 94:74 (26:12, 17:20, 19:24, 32:18) nušlavė Zagrebo „Cedevita“ (2/5) krepšininkus.

Šeimininkams, kuriuos sausakimšoje arenoje palaikė ir tenisininkas Novakas Djokovičius, 22 taškus pelnė Quincy Milleris, 14 – Vasilje Mičičius, 13 – Marko Guduričius.

Svečiams 20 taškų surinko Jacobas Pullenas, 18 – Jamesas White'as, 17 – Miro Bilanas.