Trečio kėlinio viduryje „Chimki“ pirmavo devynių taškų persvara (58:49), tačiau tada įsijungė „Olympiakos“ gynyba.

Net iki ketvirto kėlinio pradžios šeimininkai varžovams leido pelnyti vos du taškus, kuomet patys surengė net 19:2 spurtą ir išsiveržė į priekį 68:60.

Likus žaisti kiek mažiau nei trims minutėms, Vassilis Spanoulis smeigė tritaškį, D. J. Strawberry įkrovė kamuolį iš viršaus ir „Olympiakos“ nutolo (84:70).

„Olympiakos“ į pergalę vedė įspūdingai žaidęs Georgios Printezis. Graikas per 27 minutes pelnė net 30 taškų (9/13 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 ir užsidirbo 1 pražangą, gavo bloką ir surinko net 37 naudingumo balus.

Po šio pralaimėjimo „Chimki“ prarado vienvaldystę F grupėje. Po keturias pergales šiuo metu taip pat yra iškovoję Maskvos CSKA ir Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubai.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 30 (9 atk. kam., 37 naud. bal.), Vassilis Spanoulis ir Danielis Hackettas po 14, Othello Hunteris 10 (10 atk. kam.).

„Chimki“: Tyrese‘as Rice‘as 14 (8 rez. perd.), Jamesas Augustine‘as 13, Sergejus Monia 12, Zoranas Dragičius ir Aleksejus Švedas po 11.

Kitame F grupės mače nesėkmę patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ (3/3) komanda. Čempionų titulą ginanti ekipa namie 68:77 (19:19, 18:22, 12:18, 19:18) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ (4/2) klubui.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Fabienas Causeuras, jo sąskaitoje – 15. Jaka Blažičius pridėjo 13, 11 – Davis Bertanis.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Sergio Rodriguezas – 18 taškų. Willi Hernangomezas pridėjo 13, po 7 – Felipe Reyesas, Gustavo Ayonas, Jaycee Carrollas ir Sergio Llullas.

J. Mačiulis dėl traumos nerungtyniavo.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):