Pirmą ir paskutinį kartą Eurolygoje „Žalgiris“ prieš CSKA laimėjo 2000 metų sausio 20-ąją, kuomet maskviečius Kaune nugalėjo 84:76. Tačiau šio vakaro mače toks rezultatas „Žalgiriui“ buvo tiesiog nepasiekiamas.

Lietuvos čempionai varžovams iniciatyvą atidavė dar pirmame kėlinyje, kurį šeimininkai pralaimėjo 11:26. Nors antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje buvo kiek geresnis, kauniečiams deficito sumažinti nepavyko (29:44).

CSKA dominavimas prasidėjo antroje rungtynių pusėje – trečio kėlinio pabaigoje po Joelio Freelando dėjimo svečių pranašumas išaugo net iki 25 taškų (37:62). Nuo to laiko rusai neatleido vadelių ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Šiame mače „Žalgiris“ suklydo net 20 kartų, tačiau ir varžovai šioje statistikose kategorijoje neblizgėjo – 14 klaidų.

Taip pat žalgiriečių gretose dviženklę taškų skaičiaus atžymą pasiekė tik Paulius Jankūnas, pelnęs 16 taškų. CSKA gretose tokių žaidėjų buvo keturi.

Kitose rungtynėse „Žalgiris“ išvykoje susitiks su Barselonos „Barcelona“ komanda, kuri yra iškovojusi dvi pergales ir patyrusi keturis pralaimėjimus.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 16, Olivier Hanlanas 8, Siimas-Sanderis Vene 7, Renaldas Seibutis ir Ianas Vougioukas po 6.

CSKA: Milošas Teodosičius 20, Nando de Colo 19, Joelis Freelandas 13, Vitalijus Fridzonas 10, Kyle‘as Hinesas 9, Viktoras Chriapa po 7.

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – CSKA)

Dvitaškiai15/34 (44 proc.)21/37 (56 proc.)
Tritaškiai6/27 (22 proc.)12/25 (48 proc.)
Baudos11/13 (84 proc.)16/22 (72 proc.)
Atkovoti kamuoliai3537
Perimti kamuoliai710
Klaidos2014
Rez. perdavimai1124
Blokuoti metimai06

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):