„Fenerbahce“ dominavimą pradėjo antrame kėlinyje – ketvirčio pabaigoje svečiai spurtavo 12:2 ir susikrovė 13 taškų persvarą (41:28).

Antroje rungtynių pusėje „Crvena Zvezda“ įklimpo į dar gilesnę pelkę – po Ekpe Udoho dvitaškio šeimininkų deficitas pasiekė 20-ties taškų ribą (43:63).

Pralaimėtojų gretose dviženklį taškų skaičių pelnė tik Quincy Milleris. Amerikietis per 28 minutes pelnė 21 tašką ir surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu „Fenerbahce“ gretose rezultatyviausiai žaidė italas Luigi Datome – per 29 minutes puolėjas įmetė 21 tašką.

„Crvena Zvezda“: Quincy Milleris 21 (27 naud. bal.), Marko Guduričius 9, Stefanas Jovičius 8.

„Fenerbahce“: Luigi Datome 21, Bobby Dixonas 17 (11 rez. perd.), Janas Vesely 15 (15 atk. kam., 5 blk., 25 naud. bal.), Ekpe Udohas (7 atk. kam.) ir Pero Antičius po 12, Bogdanas Bogdanovičius 7.