K. Bryantas dėl peties skausmų praleido rungtynes su Oklahomos „Thunder“ komanda, kuriose Los Andželo komanda patyrė tikrą pažeminimą – 78:118.

Visgi šiame mače „Lakers“ atsigriebė. Žinoma, ne be K. Bryanto pagalbos – pailsėjęs krepšininkas aikštelėje iš viso praleido 32 minutes, per kurias pelnė 31 tašką (8/13 dvit., 2/9 trit., 9/11 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

31 tašką K. Bryantas šį sezoną pelno antrą kartą – gruodžio pradžioje žvaigždės rūstybę buvo užsitraukusi Vašingtono „Wizards“ ekipa.

Nors mače Denveryje „Lakers“ turėjo net 21 taško deficitą, svečiai sugebėjo grįžti į rungtynes. Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Lakers“ pirmavo 103:100, tačiau tada K. Bryantas įmetė du baudos metimus, netrukus pridėjo taiklų dvitaškį ir „Lakers“ iškovojo pergalę (111:107).

Šiose rungtynėse „Nuggets“ klubui negalėjo padėti traumuoti Danilo Gallinari ir Emmanuelis Mudiay.

Vis dėlto „Lakers“ šis sezonas – tiesiog košmariškas. Vos su penkiomis pergalėmis Vakarų konferencijoje Los Andželo klubo krepšininkai užima paskutinę vietą. Tuo metu „Nuggets“ savo sąskaitoje turi 11 pergalių ir rikiuojasi dešimti.

„Nuggets“: Willas Bartonas 25 (8 atk. kam.), Gary Harrisas 21, Nikola Jokičius 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Kennethas Fariedas 14 (9 atk. kam.), Kostas Papanikolaou, Darrellas Arthuras ir Randy Foye po 9 taškus.

„Lakers“: Kobe Bryantas 31, Jordanas Clarksonas 19 (8 atk. kam.), Lou Williamsas 17, Brandonas Bassas 11, Larry Nance'as jaunesnysis 10, Juliusas Randle'as 8 (10 atk. kam.) taškai.