Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Juventus“ pirmavo 3 taškų persvara (76:73). Vieną iš dviejų baudų metimų prametė Ramone’as Moore’as, o „Juventus“ surengė nesėkmingą ataką, tačiau gerai apsigynė ir išsaugojo persvarą (76:74).

NKL sezono pradžioje nesustabdomai žaidęs D. Redikas mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, bet ant parketo praleido 25 minutes. Per šį laiką gynėjas pelnė 9 taškus (1/6 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 4, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 26, Edgaras Želionis 15, Spenceris Butterfieldas 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 19, Ramone'as Moore'as 13, Žygimantas Skučas 11, Andrijus Agafonovas 11 taškų.

Po šios pergalės uteniškiai turnyro lentelėje šoktelėjo į trečią poziciją, o pasvaliečiai ir toliau rikiuojasi aštunti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)