Sunkiai įsivažiavusios lietuvės trečio kėlinio viduryje buvo susikrovusios 15 taškų persvarą (42:27), tačiau vėliau pralaimėjo atkarpą 0:15 ir leido slovėnėms sugrįžti į kovą dėl pergalės.

Viešnios šia proga puikiai pasinaudojo ir ketvirtame kėlinyje perėmė iniciatyvą bei pasiekė svarbią pergalę.

Rimvydo Samulėno auklėtinės šiame mače padarė net 27 klaidas, kai slovėnės – tik 15-a.

Lietuva: Eglė Šulčiūtė 16 (5/5 dvitaškiai), Gabrielė Gutkauskaitė 11 (5 klaidos), Kamilė Nacickaitė 10 (3/13 metimai iš žaidimo, 6 klaidos), Gintarė Petronytė (9 atk. kam.) ir Santa Okockytė po 8, Vita Kuktienė 7, Marina Solopova 4 taškai.

Slovėnija: Maja Erkič 19, Teja Oblak 16, Eva Liseč 12, Nika Barič 11, Sandra Piršič 9 taškai.

Kvalifikacinio turnyro A grupės varžybas lietuvės pradėjo nesėkme Rygoje – čia po dramatiškos kovos 62:65 nusileista Latvijos krepšininkėms.

Šiemet atrankos varžybos vyksta pagal naują formatą – išskyrus šeimininkes čekes, jose klubinio sezono metu turi dalyvauti visų šalių rinktinės.

Finaliniame etape 2017-ųjų vasarą kartu su Čekija varžysis devynių grupių nugalėtojos ir šešios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos.

Atsakomieji mačai vyks 2016 metų vasario 20 ir 24 dienomis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)