Pirmojo kėlinio metu komandos žaidė žaidimą taškas į tašką, todėl rimtesnės persvaros įgyti nesugebėjo nei viena ekipa (21:20).

4 asmeninės pražangos. Vaidas Čepukaitis šiose rungtynėse problemų su pražangomis turėjo nuo pat rungtynių pradžios. Puolėjas 4 asmenines pražangas surinko dar pirmoje antrojo kėlinio pusėje.

Antrojo kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi „Vytautas“. Prienų–Birštono ekipa surengė supurtą 13:2 ir įgavo dviženklę persvarą (48:34).

Po šios rezultatyvios atkarpos savojo atsako „Juventus“ surengti nesugebėjo. Uteniškiai per visą likusį rungtynių laiką buvo priversti varžovus vytis, tačiau rezultato pakeisti nespėjo.

„Vytautas“: Gytis Sirutavičius 19 tšk., Vytautas Šulskis 18 tšk., Šarūnas Vasiliauskas bei Laimonas Kisielius po 11 tšk., Paulius Ivanauskas ir Dainius Šalenga po 9 tšk.

„Juventus“: Egidijus Dimša 20 tšk., Edgaras Želionis 12 tšk., Chavaughnas Lewisas 10 tšk.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)