Per pirmąsias 10 minučių komandos kovėsi taškas į tašką (17:19). Visgi antro kėlinio 5–ą minutę „Juventus“ persvėrė rezultatą ir nutolo, taip susikraudami dviženklį pranašumą (45:35).

Po ilgosios pertraukos nei „Dzūkija“, nei „Juventus“ nesugebėjo surengti rimtesnių spurtų. Uteniškiai susikrautos persvaros neiššvaistė ir šventė pergalę.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Edgaras Želionis, 12 – Rolandas Alijevas (7 rez. perd.), 10 –Spenceris Butterfieldas, 9 – Egidijus Dimša (11 atk. kam).

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė Giedrius Gustas (17 tšk.), Nerijus Varnelis (12 tšk. ir 9 atk. kam.) ir Laurynas Mikalauskas (8 tšk.).

Kitame mače Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3/5) namuose nutraukė penkių pralaimėjimų seriją. Manto Šerniaus auklėtiniai laimėjo ne prieš bet ką, o prieš Klaipėdos „Neptūną“ (4/5) – 89:83 (21:10, 14:22, 22:29, 32:22).

Šeimininkai ilgai nedelsė ir jau pirmame ketvirtyje surengė spurtą 16:6, kuris leido įgyti dviženklę persvarą (21:10). Vis tik uostamiesčio komandos tai nepalaužė. Klaipėdiečiai antrame kėlinyje varžovams persvaros padidinti neleido, o patys prieš ilgąją pertrauką surengė rezultatyvią atkarpą 11:2 ir sumažino deficitą iki 3 taškų (32:35).

Po ilgosios pertraukos galingai grįžęs „Neptūnas“ persvėrė rezultatą savo naudai ir perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Tačiau Ketvirto kėlinio pradžioje už priekaištavimą arbitrams technine pražanga buvo nubaustas klaipėdiečių treneris Dainius Adomaitis. Tai leido pasvaliečiams išlyginti rezultatą (65:65)

Po jau minėtos techninės pražangos „Pieno žvaigždės“ apsukų nemažino ir pasinaudojusi tuo, kad 5 asmeninę pražangą gavo „Neptūno“ lyderis, Jerai Grantas, atitrūko 8 taškų skirtumu (78:70). Susigrąžinti persvaros klaipėdiečiams nebepavyko.

Pasvaličiams 15 taškų pelnė Martynas Mažeika, 14 – J. Grantas, 12 – Arnas Butkevičius, 10 – Danielis Ewingas.

„Pieno žvaigždėms“ 15 taškų surinko Ramone’as Moore’as, po 13 – Osvaldas Olisevičius ir Andrijus Agafonovas, 12 – Demondas Carteris 11 – Lauris Blausas, 10 – Žygimantas Skučas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)