Likus žaisti dvi minutes Vangelis Mantzaris ir Mattas Lojeski smeigė po tritaškį ir persvėrė rezultatą į „Olympiakos“ pusę (78:77).

Netrukus rezultatas vėl tapo lygus (80:80). Pergalę išplėšti galėjęs Vassilis Spanoulis likus trims sekundėms prametė tritaškį, o kamuolį atsikovojęs Mike‘as Jamesas sviedė jį nuo vidurio linijos ir pataikė nuo lentos.

Visgi peržiūrėję epizodo pakartojimą, teisėjai nusprendė neįskaityti tritaškio, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime ir vėl vyravo lygus žaidimas. Visgi galingo Ioannio Bourousio žaidimo vedama „Laboral Kutxa“ sugebėjo palaužti varžovus ir iškovoti pergalę (96:89).

Įspūdingą pasirodymą surengęs I. Bourousis per 32 minutes įmetė 28 taškus (6/11 dvit., 2/3 trit., 10/13 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus prasižengė, 2 kartus suklydo ir surinko net 43 naudingumo balus.

„Laboral Kutxa“: Ioannis Bourousis 28, Adamas Hanga 17, Mike‘as Jamesas 13, Fabienas Causeuras 9, Dariusas Adamsas 8.

„Olympiakos“: Mattas Lojeski 28 (32 naud. bal.), Vangelis Mantzaris 13, Georgios Printezis ir Vassilis Spanoulis (9 rez. perd.) po 11, Othello Hunteris ir D. J. Strawberry po 7.