Nors turkai mačo pradžioje pabėgo 10:0, veliau beveik viso susitikimo metu vyko kova taškas į tašką.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirto kėlinio minutei Janas Vesely dėjimu persvėrė rezultatą svečių naudai - 73:71. Vėliau abiejų komandų žaidėjai pataikė tik po vieną baudų metimą (74:72).

Paskutinę minutę aikštės šeimininkų padėtį labai pablogino įžaidėjas Milošas Teodosičius. Serbas ne tik pats penktą kartą pažeidė taisykles, bet dar ir gavo diskvalifikacinę pražangą už agresyvų išpuolį prieš teisėją, po kurios Nemanja Bjelica realizavo tris iš keturių baudų metimų - 77:72. Po šio smūgio „armiečiai“ nesugebėjo atsigauti.

Nugalėtojams J. Vesely (5 atk. kam.) ir Andrew Goudelockas pelnė po 14, Bojanas Bogdanovičius - 13 (6 atk. kam.), N. Bjelica 11 taškų (13 atk. kam.).

CSKA marškinėlius vėl apsivilkęs Andrejus Kirilenka aikštelėje praleido 5 minutes, per kurias įmetė 2 taškus ir liko rezultatyvų perdavimą.

18 taškų surinko Nando de Colo, 14 - M. Teodosičius (6 rez. perdav., 8 išprov. pražang.), 13 - Sonny Weemsas (5/13 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 6 rez. perdav.), 10 - Aaronas Jacksonas (5/6 dvitaškiai).

„Laboral Kutxa“ ekipa Stambule nukovė „Anadolu Efes“ komandą

Kiek netikėtą pergalę Eurolygos TOP-16 etape iškovojo Vitorijos „Laboral Kutxa“ (4/4) komanda. Baskai svečiuose po atkaklios kovos 87:84 (25:13, 25:20, 15:30, 22:21) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (4/4) krepšininkų pasipriešinimą.

„Anadolu Efes“: Dario Šaričius 18 (9/10 baudos), Thomas Huertelis 17 (6/8 dvitaškiai, 5 rez. perdav.), Nenadas Krstičius 16 (12 atk. kam.), Stratos Perperoglou 12, Mattas Janningas 11, Stephane'as Lasme 6 taškai.

„Laboral Kutxa“: Fernando San Emeterio 22 (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), Coltonas Iversonas 17 (11 atk. kam.), Davis Bertanis 14 (4/6 tritaškiai), Fabienas Causeur 8 taškai.

M. Kuzminsko atstovaujamas klubas patyrė septintą nesėkmę

Septintą pralaimėjimą patyrė F grupės autsaiderė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda su Mindaugu Kuzminsku, svečiuose 72:77 (17:11, 16:18, 19:26, 20:22) nusileidusi septintą pergalę iškovojusiems ir vienvaldžiais grupės lyderiais tapusiems Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 3 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:32) Mindaugas Kuzminskas prametė dvitaškį ir pataikė 1 tritaškį metimą iš 4.

13 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Jaysonas Grangeris, po 9 - Kostas Vasileiadis ir Willis Thomasas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Vassilis Spanoulis, 13 - Giorgis Printezis, 12 - Matthew Lojeskis.