CSKA vertėsi be traumuotų Aarono Jacksono ir Viktoro Chriapos, o buvęs žalgirietis Sonny Weemsas po traumos sužaidė antras rungtynes šią savaitę ir niekuo neišsiskyrė. R. Kurtinaičio auklėtinių gretose nebuvo kito buvusio žalgiriečio – Marko Popovičiaus.

Viso susitikimo metu vyko itin atkakli ir permaininga kova. Pirmajame ketvirtyje solidų pranašumą susikrovę aikštės šeimininkai jį iššvaistė antrajame, tačiau po ilgosios pertraukos vėl žaidė sėkmingiau. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavę svečiai pradėjo lipti „Chimki“ krepšininkams ant kulnų, o po Vitalijaus Fridzono ir Milošo Teodosičiaus tolimų metimų paskutinės minutės viduryje priartėjo iki 2 taškų – 102:104.

Tuomet Tyrese'as Rice'as prarado kamuolį, o M. Teodosičius išlygino rezultatą. Likus 14 sekundžių svečiai nutarė stabdyti varžovus be pražangų, o paskutinę sekundę pergalę išplėšė tolimą metimą pataikęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Tyrese'as Rice'as.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 22 taškus surinkę Petteri Koponenas (5/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Paulas Davisas (8/10 dvit., 7 išpr. praž.). T. Rice'o sąskaitoje – 18 taškų (2/7 trit.), 7 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos. 16 taškų pridėjo Tyleris Honneycuttas (7 atk. kam.), po 10 – Jegoras Vialtsevas (5 rez. perd.) ir Sergejus Monia.

Svečiams M. Teodosičius (5/6 dvit., 4/9 trit., 9/10 baudų, 9 rez. perd., 7 išpr. praž., 6 kl.) pelnė 31, Nando de Colo – 23, V. Fridzonas – 18, Andrejus Vorontsevičius (4/5 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) – 12, Kyle'as Hinesas (3/3 dvit., 5 atk. kam.) – 10 taškų.

Sudėtingą pergalę iškovojo Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (13/5) komanda. Ji savo aikštėje po atkaklios kovos 74:72 (18:20, 14:10, 19:21, 23:21) palaužė Kazanės „Unics“ (10/7) krepšininkų pasipriešinimą.

M. Kalnietis per kiek daugiau nei 17 žaidimo minučių surinko 6 taškus (2/4 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, gavo bloką, išprovokavo varžovų pražangas ir 4 kartus pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė Anthony Randolphas pelnęs 28 taškus, Derrickas Brownas įmetė 13, Malcolmas Delaney surinko 8 taškus.

Svečių gretose išsiskyrė Keithas Langfordas pasižymėjęs 22 taškais, D'oro Fisherio sąskaitoje 14, Sergėjaus Bykovo – 13 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.