Taip baigėsi įspūdinga CSKA komandos 30-ies iš eilės pergalių oficialiose varžybose seriją.

Prasidėjus paskutinei minutei Nando de Colo baudų metimais sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 76:78. Derrickas Brownas pažeidė žingsnių taisyklę, tačiau Andrejui Voroncevičiui nepavyko išlyginti rezultato. Maksimo Koliuškino metimas iš toli tikslo nepasiekė, o desperatiškas Manučaro Markoišvilio bandymas išplėti pergalę tritaškiu buvo nesėkmingas.

M. Kalnietis aikštelėje pasirodė jau pirmojo kėlinio septintą minutę. Lietuvos rinktinės atakų organizatorius per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir prasižengė, gavo „bloką“ ir surinko -4 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 17 taškų įmetęs Anthony Randolphas. 14 taškų surinko M. Koliuškinas (5 atk. kam.), 12 – Nikita Kurbanovas (8 atk. kam.), po 11 – D. Brownas (9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Krunoslavas Simonas.

Aikštės šeimininkams Milošas Teodosičius (10 rez. perd.) pelnė 20, Vitalijus Fridzonas – 16, N. de Colo (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – 15, A. Voroncevičius (1/7 dvit., 10 atk. kam.) – 8, Kyle'as Hinesas (9 atk. kam., 2 bl.) – 7 taškus.

Paskutinį kartą oficialiose rungtynėse CSKA komanda buvo pralaimėjusi praėjusių metų spalio 12 dieną. Tuomet Krasnodare vykusiame mače Maskvos krepšinio žvaigždės 73:81 nusileido tai pačiai „Lokomotiv-Kuban“ ekipai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (60)