22 taškais prie pergalės prisidėjo prancūzas Nando De Colo, 21 - amerikietis Aaronas Jacksonas, 16 - Andrejus Voroncevičius, 11 - serbas Milošas Teodosičius.

Pralaimėjusiems Stratos Perperoglou pelnė 17 taškų, kroatas Dario Šaričius - 14, juodkalnietis Milko Bjelica - 12, amerikietis Dontaye Draperis - 10.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

Dramatiškas mūšis Tel Avive baigėsi „Maccabi“ pergale

Tel Avivo „Maccabi“ (2/1) komanda pasiekė sudėtingą pergalę. Žydai audringai palaikomi savo aistruolių po dramatiškos kovos 70:68 (15:13, 21:15, 17:19, 17:21) palaužė Barselonos „Barcelona“ (1/2) krepšininkų pasipriešinimą.

Beveik visas rungtynes pirmavę „Maccabi“ krepšininkai persvarą išbarstė ketvirto kėlinio viduryje, kuomet 9:2 atkarpą surengę katalonai išsiveržė į priekį 56:55. Vis tik po Guy Goodeso paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai atsakė spurtu 11:0 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą - 66:56.

„Bacelona“ po šio varžovų smūgio ginklų sudėti dar neketino ir iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 21 sekundei sumažino deficitą iki 2 taškų (66:68). Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidusi Tel Avivo ekipa pradžiugino gausiai areną užpildžiusius aistruolius ir iškovojo pelnytą pergalę - 70:68.

„Maccabi“: Jeremy Pargo 20 (7 rez. perdav.), Devinas Smithas 15 (3/6 tritaškiai), Sofoklis Schortsanitis 11 (9 atk. kam.), B. Randle'as 10 taškų.

„Barcelona“: Ante Tomičius 21 (9/10 baudos, 10 atk. kam.), Alexas Abrinesas 8, Mario Hezonja 7, Tiboras Pleissas 6 taškai.

Traumą besigydantis J. Mačiulis nežaidė

Trečią pergalę iškovojo be traumą besigydančio Jono Mačiulio žaidęs aštuonių ekipų E grupės lyderis Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, svečiuose 79:61 nugalėjęs Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipą.

Berlyno „Alba“ - Madrido „Real“ - 61:79 (15:16, 19:20, 10:19, 17:24).

„Alba“: Alexas Renfroe 13, Jamelis McLeanas 12, Nielsas Giffey 8 taškai.

„Real“: Sergio Llullas 13, Sergio Rodriguezas 12, K. C. Riversas 11 taškų.